Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért követelnek egyesek...

Miért követelnek egyesek többletjogokat maguknak?

Figyelt kérdés
Konkrétan a kisgyerekes anyukák/apukák teszik ezt. A mai Új Dunántúli Naplóban jelent meg egy olvasói levél, Kisgyerekes Anyuka remegő hangon panaszolja, hogy őt bizony megbírságolták tilosban parkolásért, pedig a közterület-fenntartóknak is mondta, hogy Kicsi Gyereket kíséri az iskolába. Mert a pécsi Belvárosban az iskolák környékén parkolási és várakozási tilalom van, a parkolók meg "messze vannak" az iskolától. Szóval ismét a kérdés: miért gondolják azt egyesek, hogy nekik joguk van tilosban parkolni? De érdekes, tavaly is volt majdnem ugyanilyen levél, csak ott apuka volt megdöbbenve.

2013. szept. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de minden nap tapasztalom, hogy úgy mennek a kisgyerekkel hogy azt is elvárják hogy más félreugorjon az útból. Egyszer konkrétan meg is jegyezte a kedves anyuka hogy miért képzelem azt hogy attól menő vagyok ha az útjában állok mikor a kisgyereket viszi. Na itt a járda 3 méter széles volt és a szélén a falnak dőlve álltam. Sehol senki nem volt,és erre jött a gyerekkel és képes lett volna elzavarni, mert az "útjában vagyok". Na itt kiborultam és inkább nem részletezem a beszélgetést.
2013. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez néhány idősre is vonatkozik.


Mert ezt nyomják a tömegközlekedési eszközökön, hogy az ember adja át a helyét, meg álljon félre, és lapuljon a földhöz, és ők meg élnek a lehetőséggel...

2013. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a gyerekeiket iskolába vivő szülők rendszeresen majd elütnek, mert mindenkinek közvetlenül a kapu előtt kell parkolnia, holott rengeteg üres parkoló van 10-20-30 méteres körzetben. A legjobb, mikor az egyik áll a kapu előtt, a másik mögötte. Az elsőből kiszáll a gyerek, a kocsi elmegy. A következő előbbregurul, közvetlenül a kapuban kiszáll a gyerek, aztán jön a harmadik. Tiszta idióták.
2013. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!