Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy bűntudatom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. szóval az a helyzet hogy még nem volt barátom, csak randizgattam, és egy buliban hát kicsit ittam, és találkoztam egy velem egykorú sráccal, táncoltunk és lesmárolt, de nem így terveztem az első csókom, de még abban az állapotban akartam is hogy megcsókoljon.. elsőre nem is volt vmi jó érzés.. picit szégyellem magam, mert a srác még csak megsem keresett, de szerintem benne is volt egy kicsi pia, de most azt hiszi h egy rbanc vagyok aki hagyja magát?


rosszul esik hogy olyantól lett az első csók, akinek csak egy ilyen kavarásra kellettem...


normális hogy bűntudatom van vagy nem is olyan fontos az első csók?

17L


2013. szept. 3. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elég pocsék első csókom volt, szerencsére nem túl nagy tragédia. Azért az első szex ne ilyen legyen. :)


23l

2013. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd meséled az unokáknak... :)
2013. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, olyanra csináld az életed, hogy ne legyen szégyenleni valód.

Már késő...

2013. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En az elso csokomat elrohogtem..raadasul a sracnak is az elso volt, pedig o akkor mar 21 volt, en 16....meg ma is lelkiismeretfurdalasom van miatta,de nem tehettem rola, valahogy nem tudtam komolyan venni azt a fiut:-D
2013. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy buliban történt az első csókom, olyannal, akivel nem is jártunk utána egy percet sem. Mondjuk én nem voltam ittas. Szerintem nem olyan tragédia ez, bár én elég furcsán kezelem ezt a dolgot, nálam nincs nagy jelentősége az első csóknak.
2013. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jah hát nemtom nem volt részeg csak bevoltam csípve, mert emlékszem az egészre.. nem tudom annyira ki akartam próbálni már hogy milyen érzés de nem is volt olyan hűde.. kicsit szarul érzem magam de annak örülök h megtudtam h milyen érzés..legalább tudom h nem olyan nagy dolog , sőt jónak sem mondanám annyira.. de ez ugye nem rbancosság? tényleg egy normális, rendes lány vagyok, és eddigi bulikban egyszer sem hagytam magam:( csak beszélgettem előtte a sráccal is és még tetszett is kicsit..
2013. szept. 3. 16:43
 7/9 A kérdező kommentje:
nem voltam*
2013. szept. 3. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:

azért nem találod olyan "hűdének" :D mert nem azzal történt, akit szeretsz, nem éreztél iránta semmit

nem vagy r*banc, de ne csinálj belőle rendszert, mert akkor az leszel... most ez van, megtörtént, visszacsinálni már nem lehet... elég, ha azt tudod, hogy az ilyen fiúk a bulik utána soha nem fognak keresni (mint ahogy mást sem), szóval majd ne ilyennel veszd el a szüzességed és ne így (ahogy az egyik válaszoló is írta) :)

2013. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaj dehogy szüzességet? oO uhh nem süllyednék odáig
2013. szept. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!