Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Bűntudatom van, de miért? Pedig enyém lehet a legjobb pasi. /lent/

Figyelt kérdés
Nos, barátnom összejött egy fiúval de ugy hogy életükbe 1x találkoztak.Szóval facebookon jöttek össze és ott is tartották a kapcsolatot 1-2 hétig.A csaj dobni akarja a pasit de a pasi azt mondta hogy köztünk lehetne valami ha lerendezi ezt az ügyet.Szóval ha a csaj dobja őt akkor lehetséges összejövök a fiúval,de nekem miért van lelkiismeret furdallásom meg bűntudatom?:( Félek a barátnőm mérges lesz rám..szerintetek?

2013. szept. 7. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha dobni akarja szerintem megbeszélhetnéd vele hogy te meg össze akarsz vele jönni hiszen a barátnőd, és nem akar vele lenni akkor nem hiszem hogy annyira fogja zavarni
2013. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kócos boszorkány ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődet, hogy zavarná-e, hiszen nem őt dobják, hanem ő dobja a srácot. Egyébként biztos vagy benne, hogy valaki olyannal szeretnél összejönni, akit egy szakítás úgy megrenget, hogy annyit mond rá: "ha lerendezi ezt az ügyet"?

És bocsánat, de nem furdallás hanem furdalás!

2013. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha titokban szervezkedsz a pasival, hogy legyen valami, és a barátnőd már csak azt fogja látni, hogy jéé, te együtt vagy vele, akkor tuti mérges lesz.

Mielőtt kavarni kezdenél a pasival, mindenképp beszélj erről a barátnőddel, mert ha csak sunyin intézed a dolgot, abból összeveszés lesz mindenképp.

2013. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké értem...Csak nem merem neki elmondani:s Amugy a fiú már több hónapja azt mondja hogy legyen valami köztünk..meg amugy nagyon jofej és jóba vagyunk.Szerintem a barátnom mindjárt dobja:/ Várok egy kicsit a szakításuk után mert rögtön összejönni az exével..na akkor mérges lenne az tuti
2013. szept. 7. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagy maradi, de az, hogy egyszer találkoznak és 2 hétig bökdösik meg lájkolják egymást facebookon, az szerintem nem párkapcsolat.
2013. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért akar a csaj szakitani de azt mondja találkozni se akar a pasival...
2013. szept. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!