Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szektákkal, bandákkal,...

Milyen szektákkal, bandákkal, üzletbe jutalékért beszervezős vagy egyéb furcsa klubokkal, furcsa közösségekkel találkoztatok eddig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Azcientológusként mondom, a fentiek többsége egyáltalán nem veszélyes azokra, akikben van egy kis kurázsi amikor "zaklatják" őket es azt merik mondani, hogy "Köszönöm szépen nem érdekel a dolog, kérem hagyjon békén"

Persze akik utólag nyafognak azok mindíg találnak valami okot a nyafogásra. Tudom le leszek szavazva, de a csendes józan ész jó ideje nem érvényesül. Amúgy én több bűnöző kormányról tudok, akiknek minden eszközük megvan, amiről a gengszterek csak álmodni mernek."


Tudod kedves szcientológus, nem az a baj, hogy ránk erőltetitek magatokat, meg a tanaitokat, hanem az, hogy befurakszotok cégekbe, és a gyenge vezetőket bevonjátok a szektátokba. És innentől kezdve hiába mondja az alkalmazott, hogy "köszönöm szépen ez engem nem érdekel", végig kell néznünk hogy a szemünk láttára kihúzzátok a pénzt a cégtől. Milliókat tanfolyamokra. Meghülyítitek a főnököket/tulajdonosokat, hogy nem jól működik a vállalat, de van egy tuti tippetek: Képezzük a dolgozókat.. százezrekért.. és a cég általában belerokkan, mint annak idején az munkahelyem. A főnököm gyenge, vezethető ember volt igen... elszedtétek az összes pénzét, lehúzhatta a rolót. Őt nem sajnáltam, de a munkámat, amit tizenx évig jól és örömmel végeztem ott, azt igen. Hát ennyit rólatok!

2013. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa társaságokkal találkoztatok még?
2013. szept. 14. 17:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Lyoness. Vásárlói csoportok.
2013. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 11/13 jaja, mindíg más a hibás és te vagy a szegény aki pórul járt :S


Ha olyan jó és okos ember vagy, akkor indíts egy céget, futtasd fel és vedd fel a főnököd, hogy megmutasd neki hogyan is kell csinálni ezt.

2013. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!