Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tartás nélküli csajok miért...

A tartás nélküli csajok miért hívják mostanában a szexkapcsolatot BARÁTSÁG EXTRÁKKAL-nak?

Figyelt kérdés
Így szebben hangzik? Önigazolás, hogy nem ribizlik vagytok, csak "nagylelkűek", vagy miért? Egyáltalán mióta dugnak egymással a barátok? Vagy mióta "extra" a szex, holott huszonéves korukra ezek a lányok már a huszadik falloszt is magukba fogadták??
2013. szept. 11. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értékelem hogy ezt így leírtad,apám,elég nagy dzsigoló világ ez.

Nem is tudom hogy a három közül melyik a visszataszítóbb,ráadásul jelen esetekben mind nők ajánlották magukat.

Megkérdezném hogy emberileg milyen tulajdonságokkal bírtak ezek a lányok?

2013. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az első az a nagyon jókislány típus volt, ötös tanuló, nagyon komoly életfelfogású, rendezett családi háttérrel. A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy végülis meggondolta magát és nem ment bele a szexkapcsolatba, pedig már az időpont is le volt egyeztetve. De mesélte, hogy korábban bele ment ilyenbe, mert szerette a pasit, és remélte, hogy ennyi is elég lesz.


A másodiknak már volt egy kis hírneve a városban, na nem azért mert sok pasival lett volna, igazából csak kettővel, de azokkal viszont egyszerre. Elég ribis volt a viselkedése is, ezért is nem akartam komolyat tőle, meg a felfogásunk se egyezett. Hamar meg lehetett kapni (nekem a második randin sikerült). Nem volt az az ordas ribi amúgy, inkább csak naív, azt hitte, ha odadobja magát a pasiknak akkor majd többre becsülik. Szeretetk.urva, ahogy Csernus apánk nevezné.

A harmadik életét az keserítette el, hogy a szülei semmit nem engedtek neki, még 23 évesen se lehetett barátja. Ennek ellenére rengeteg pasija volt, mindenféle kapcsolatok, egyéjszakások meg még amiről én sem tudok.


Ezek után a nőkről annyi a véleményem, hogy a legtöbbje 8 talán mind) legbelül olyan, mint a Rudall folyó, időszakosak, egyszer elítélik a r.ibanckodást, és azokat a férfiakat is, akik erre vonatkozó ajánlatokat tesznek nekik, máskor meg meg lehet őket dugni bemutatkozás nélkül is...

2013. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!