Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok ok nélkül...

Ti is szoktatok ok nélkül sírni? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak ha nagyon nagyon faradt vagyok, vagy epp megjött, es annyira faj, hogy egyszerüen kitör belölem a böges.

22L

2013. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy ok nélkül? Valami biztos hogy van, esetleg tényleg létezik valami amiről még nem hallottam. De jobban is leírhatnád, kérlek. Csak úgy rádtör, amikor egyébként jó kedvű vagy? Valami biztos van, ami kiváltja!
2013. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Sírni nem igazán, de olyan velem is előfordul néha, hogy minden ok nélkül mélabús, nagyon rosszkedvű vagyok. Ilyenkor számba veszem az életem területeit, megállapítom, hogy nincsen semmi baj és ennek ellenére sem változik a hangulatom. Általában másnapra elmúlik. Szerintem közrejátszhatnak a fronthatások vagy valamilyen hormonális változás.
2013. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én még okkal is ritkán.
2013. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Néha

Ha valaki nagyon szemét volt

2013. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha belázasodok vagy mensi előtt vagyok pár nappal akkor könnyebben eltörik a mécses. De ok nélkül nem igazán szoktam sírni.
2013. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a menzeszem előtti napokban előfordul :) de máskor, normális esetben nem fordul előt
2013. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miota terhes vagyok allandoan....pedig nem becsuszott gyerek es orulunk neki nagyon.
2013. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor láttak zokogni. Sajnos nagyon nehezen megy. Tudom, hogy megkönnyebbülnék, de olyankor eszembe jut amit gyerekkorom óta magamba súlykolok, hogy "sírni csak a gyenge szokott". Pedig néha jó lenne...

21N

2013. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy öregszem, egyre többször.Ok nélkül? Nem kéne megsiratnom az érzelmes filmeket, a beteg állatokat, az idős ember tehetetlenségét....és sorolhatnám.

Érzelgős hülye vénasszony lesz belőlem.

2013. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!