Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy elkezdek...

Miért van az, hogy elkezdek sírni, mikor nincs semmi bajom? Havonta párszor van olyan alkalom, mikor pl. teljesen nyugodt vagyok, és nincs semmi gondom és minden ok nélkül sírni kezdek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Benned a valasz!

Vizsgald meg a gondolataidat, onkontroll!

2011. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy azért, mert vannak dolgok amik nyomot hagytak bennem..elég érzékeny vagyok. És hogy tudat alatt ezek miatt. Nem tudom hogyan kéne ezt orvosolnom.:)...
2011. márc. 3. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

"eleg erzekeny vagyok" Ez mar negativ, tehat Te egy eros szemelyiseg vagy. A gondolkodas mod az, amin valtoztatnod kell, az elethez valo hozzaallasodon.

Megkell talalnod azt a technikat, amit alkalmazni tudsz arra, hogy az elmed lecsondesedjen, s megszabadulj az arto gondolatoktol, tehat relaxalj!

Ha tobb informaciom lenne, akkor jobban tudnek ebben segiteni.

2011. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!