Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírni hagyni? Anya nélkül...

Sírni hagyni? Anya nélkül aludni? Még a kismajmoknak sem megy. :- (

Figyelt kérdés

[link]


annak, aki annyira hangoztatja, hogy hadd sírjon a baba, majd elalszik és megtanul egyedül aludni, elleni, anya meg csak nézi.


2010. dec. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A hagyjuk sírni egyedül csak egy véglet.

Meg lehet tanítani altatni a babákat anélkül is, hogy szegényeket hagynánk ordítani.

2010. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyet értek, soha nem hagynám a gyerekemet, hogy sirjon.

Majd ha itt lesz az ideje akkor tudni fogja.

Egyébként már most kevesebb "segítséget" igényel. 9,5 hós

2010. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk épp egy neurológus ajánlotta, hogy az agysérült babám ne vegyem fel, ha sír, hadd erőlködjön hason fekve a fejét emelgetve, mert neki erre "van szüksége". Na mondom ez se 100-as! A csecsemőgyógyásznak mikor elmondtam ő kerek szemmel közölte, hogy "Biztosan őt is így szeretgették, azért mondta!" Engem nem érdekelt soha a bölcselet, hogy hagyjam sírni, majd jobban tágul a tüdeje...ölbe vettem, megnyugtattam, letettem. Nagyon kiegyensúlyozott baba volt és gyerek lett. Ja a fejét is megtanulta tartani...:-)))Azóta nem ahhoz a neurológushoz járunk....(ja azt nem is írtam, hogy természetesen neki nincs gyereke)
2010. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre, végre a Gyakorikérdéseken is elindult valami jó! :-)


Érdemes elolvasni a linkelt cikket. Főleg azt, hogy milyen társ és anya lesz később a fémanyán felnőtt kismajmokból.

2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sose akarok gonosz anya lenni, de egyedül alvás van, ami úgy néz ki, hogy leteszem, és kap 10 percet. Annyi idő alatt szépen nyugodtan el tud aludni sírás nélkül, ha tényleg álmos. Ha sírás lesz a vége, akkor kiveszem, és megpróbáljuk kicsit később. Attól, hogy már asítozik meg szemet dörzsöl nem mindig elég fáradt, hogy azonnal el is pihenjen, persze nagyjából mindig ugyanakkor alszik, de fél-egy óra ide vagy oda szerintem nem tragédia.
2011. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!