Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és tombolnak a hormonjaim. Mindenen kiakadok, sírni van kedvem, minden este ordítani van kedvem és van, hogy ordítok is ok nélkül. Második babám, elsőnél nem volt ennyire jellemző. Más is van így?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, de erre jó az önuralom!
2013. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. Szerintem a front is rádob egy lapáttal:)
2013. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
SAjnálom a gyerekedet. Nagyon.
2013. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bolond az utolsó hozzászóló! Vagy nem volt állapotos még soha vagy nagyon szerencsésen viselte. Én is eléggé rosszul viseltem az elején, sok sírás, érzékenység, feszültség. Azt mondják minden terhesség más. Nyugtasd meg magad, gondolj arra, hogy tombolnak a hormonjaid és ez nem a Te hibád. Próbálj azért uralkodni magadon, igyál nyugi teákat, lazíts és ha ennyire rosszul bírod, akkor beszélj róla azoknak akiket kikészítesz :D Hogy ne haragudjanak, és próbálsz uralkodni magadon, csak most valahogy tombolnak a hormonjaid. Könnyebben megértik, ha nem tartod magadban szerintem. Engem pl. kiidegelt MINDENKI a munkahelyemen az elején, pedig csak odajöttek és kérdeztek valamit vagy akármi... Alig tudtam visszafogni magam, hogy ne küldjem el őket melegebb éghajlatra. Visszagondolva vicces, de akkor nem volt az! Majd szétrobbantam, és hazajöttem és csak sírtam a férjem vállán. Ő meg csak mosolygott, és mondta, hogy basszus Te tényleg tipikus terhes kismama vagy :D Még jó, hogy poénosan vette, szegény elég jól tűrte ezt az időszakot. Kitartást! A gyerekednek is nyugodtan elmagyarázhatod, nem tudom hány éves mondjuk, hogy ha rá kiabálsz ne haragudjon meg érte, anya most egy picit feszültebb, és ha arról van szó kérj tőle bocsánatot. Ha elmondod a környezetben élőknek, hogy igyekszel ezen uralkodni kisebb nagyobb sikerrel és próbáljanak megérteni, biztosan egy picivel könnyebb lesz nekik is :)
2013. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez volt és sajnos még mindig tart pedig lassan 15 hetes vagyok.

megőrülök már néha saját magamtól, de nem tudok mit csinálni ezzel sajnos..

a párom sem igazán bírja, mert már több, mint két hónapja minden nap el kell viselnie, van, hogy percről percre változik a hangulatom.. :)


de remélem nem fog a szülésig kitartani! :D

2013. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!