Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy jobb a...

Normális az, hogy jobb a közérzetem ősszel és télen, mint nyáron és tavasszal?

Figyelt kérdés

Furcsa módon én valamiért jobban érzem magam ezekben az évszakokban. A közérzetem valamiért jobb. Szeptembertől december végéig jól érzem magam. Januárban már úgy vagyok vele, hogy nem sokára itt a tavasz, és már akkor kezdem magam ettől rosszul érezni. Jó időben legszívesebben behúzódok a szobámba és behúzom a függönyt is. Tavasszal a dolgaimra sem tudok annyira koncentrálni. A nyár az még jobb valamivel, de csak azért mert akkor sokat vagyok általában vízparton, de egyébként a városban azt is utálom. Télen a hóban imádok sétálni, tavasszal a jó időben nem.

Gondolkodom mitől lehet ez, mert azt hiszem nem teljesen normális. Valamiért életem rosszabb időszakai mindig tavasszal történtek. Csak azt nem tudom mi volt előbb. Természetemből fogva nem szeretem a jó időt és ezért érzem úgy, hogy akkor mindig rosszul érzem magam, vagy valamiért mindig pont akkor történtek velem a rossz dolgok és azért utáltam meg ennyire azt az évszakot?

Vannak még hasonló emberek ?


2013. szept. 14. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
persze a napfény miatt, egyenes arányban van az ember jókedvével:)
2013. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem olvastad el figyelmesen a kérdést :)
2013. szept. 14. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel
2013. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit melankolikusabb alkat vagy, és a borúsabb, szürkébb időben úgy érezheted, mintha a természet összhangban lenne veled.
2013. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.

Én pl. imádom,ha esik az eső.

2013. szept. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én például utálom a nyarat meg a tavaszt. rosszul és érzem magam ilyenkor, nem szeretek ki se menni. ám ha jön az ősz s aztán a tél nagyon jól érzem magam. imádok kint lenni a hóban, meg az esőben. imádom a hideget. imádom a téli tájat. alapból téli születésű vagyok. nyáron kirobbantani nem lehet, viszont télen ha hó is van állandóan mehetnékem van. hó hó hó*-* azért is jó mert sok ruhát fel lehet venni és jól is takar. a nyár hát grrr. utálom a sok embert, utálom a meleget, utálom a napfényt, utálom a bogarakat, ééés utálom az esténként rajcsúrozó alkoholista iskolásokat... Imádom a telet*-* olyankor még kint ülni is jó:D
2014. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!