Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok. Hányinge...

7hetes terhes vagyok. Hányinger mensiszerű fájdalom és szúrás a jobb oldalon. Amúgy nem rossz a közérzetem csak félek nehogy méhen kivüli legyen, mert régóta probálkozok. Szerintetek minden rendben? Halálosan félek

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem az első pár hétben.Magneb6-ot kellett szednem,attól múlt el.
2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Pihenj, nehogy elmenjen!

A magnézium tényleg jó a görcsökre!

Ne stresszelj, nehogy amiatt legyen gond.


39.h. :-)

2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond van, de 7 hetesen már amúgy is ideje felkeresni a dokit, és ő kizárja a méhen kívüli terhességet!
2013. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonlò tüneteim vannak, tegnap voltam dokinàl, ciszta alakult ki az fàj. Tèged nem nèztek mèg ultrahangon? Ilyenkor màr ki lehet zàrni a mèhenkívülit.
2013. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Még nem volt uh-m,de ma megnyugtatott a doki hogy nincs baj.
2013. márc. 5. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli terhességnek más tünetei is vannak. Pl. feszülés a hasban, és a végén (amikor már nagy a baj) akkor késszúrásszerű fájdalom jelentkezik, de ez ritka, az UH-on előbb észreveszik. Ha nagyon félsz, menj UH-ra inkább, az a biztos.
2013. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sinka Niki válasza:
Ha feszül a hasam az már tuti méhen kívüli terhesség ? mert én úgy hallottam hogy minden terhes nőnek feszül..
2013. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!