Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ajánlotok ezek ellen?...

Mit ajánlotok ezek ellen? Hogy lehetne jobb a közérzetem?

Figyelt kérdés
Folyton zaklatott vagyok, sűrűn jön rám a sírógörcs és én már abba kezdek lassan belehülyülni... Egy fél éve kisebb trauma történt velem, de szeretném ezt elfelejteni. Folyton negatív gondolataim vannak és szomorú, magányosnak érzem magam, holott vannak barátaim, mégis hiányzik valami. Valamit tudnátok ajánlani? Vagy pszihológushoz forduljak? Tanácstalan vagyok...

2013. jan. 4. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess komolyan, mély dolgokról azzal, akiben megbízol. Beszéld meg vele a problémákat.

Találj valamilyen hobbit, amit tényleg szeretsz és azzal töltsd a szabadidődet.

Sportolj valamit, rendszeresen mozogj.

Ne hanyagold el a tanulást, mert a jó eredmények is önbizalmat adnak.

Hagyj magadnak időt a pihenésre és a bulizásra- társaságra-is.

Tudom, hogy nagyon rossz érzés trauma után, de lassan fakulni kezd majd, egyre jobban... és elviselhető lesz.

Ne add fel! :)

2013. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 masni1 ***** válasza:
Nem írod, hogy hány éves vagy. Ennek ellenére ne pszichológushoz fordulj, hanem pszichiáterhez. Ilyet az ideggondozóban találsz a környéketeken. Nem kell beutaló, és ő majd megmondja, ha pszichológusra van szükséged. Amit leírsz az egy depressziós epizód jelei. Mindenkivel előfordulhat legalább egyszer az életben. Jobbulást!!!!
2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kor őszintén azért nem irtam ki, mivel 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a serdülőkor szakára fogja majd, holott én holtbiztos vagyok hogy semmi köze nincs hozzám az. Amúgy 18 éves vagyok.
2013. jan. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!