Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy mitől van az, hogy...

Miért vagy mitől van az, hogy az az ember aki velem akarja leélni az életét fél évente kiszeret belőlem?

Figyelt kérdés

Regényt tudnék írni, hogy tényleg normálisan megértsétek. De csak annyit írok, hogy ellaposodunk, én ezt észreveszem, tennék ellene, ő pedig a könnyebb utat választja és nem változik semmi (egy kapcsolathoz két ember kell, én egyedül nem tudom megjavítani, bármennyire is szeretném) Ergo ellaposodunk, nem járunk el sehova, megszokott dolgokat csináljuk egyik nap még azt mondja szeret. A másik nap, hogy nem szeret. Aztán nem tudja mit érez.


Két és fél éve vagyunk együtt. Előállt ez a probléma mikor két évesek voltunk. Ugyanezt csinálta. Akkor rájöttünk, hogy azért mert ellaposodtunk, megbeszéltük, hogy ezen változtatunk, őszintén szólva nem nagyon sikerült. Mindketten hibásak vagyunk, de úgy érzem ő egy kicsit jobban. Most, fél év elteltével, megint előállt ez a probléma. Mit lehet tenni az ilyen emberrel?


Szeretem és megszeretném oldani, tudom, hogy ő is szeret, de valami miatt nem tud eligazodni az érzésein és rendbe tenni őket.


Tapasztalat? Tanács? Segítsetek légy szíves!



2013. szept. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max az tudna segíteni,ha kapna tőled egy fejmosást,de olyat,hogy maradandóan akarjon változtatni.
2013. szept. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megvolt a "fejmosás" nyugodt és higgadt beszélgetések közepette. Most már csak idő kell, hogy lesz-e változás.
2013. szept. 15. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert egy ideje nem szerelmes már.Nem fél éve,hanem egy ideje.Pazarlod rá az idődet és az energiádat,ő meg szórakozik veled.Jó a biztos pont az életében,de ennyi,semmi többet nem érez irántad.Szerintem te is érzed,hogy ez így elég egyoldalú szerelem és nem oké,csak jobb becsapni saját magadat,szemet húnyni a dolgok felett.Egyébként ha azt hiszed,egy fejmosás mindent megold,és azért,mert pár hétig minden jó,akkor már rendben van a kapcsolat,nagyot tévedsz.
2013. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem rám kell hallgatnod, de én mindig úgy érzem ha ilyesmi kerül szóba, hogy ha már ennyire mentegetni kell egy kapcsolatot és többször is, akkor az a legjobb ha inkább szétmegy a pár..úgyse lenne hosszútávú így és értelme sincs, mert nem boldogok vagytok, csak ragaszkodtok valamihez ami már nem is ad örömet..nem szabad benne ragadni egy ilyen kapcsolatban mert az idő telik és értékes pillanatokat, napokat, heteket, hónapokat sokaknál éveket vesz el...sok sikert kívánok neked, hogy jól alakuljanak a dolgaid
2013. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!