Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan aki elégedett az életével?

Figyelt kérdés

Én az vagyok és bár nem vagyok gazdag de úgy gondolom h megvan mindenem.

Ami engem boldoggá tesz, az az alvás anyagi biztonság kifizetett számlák, rendszeres gyümölcs fogyasztás, a szoroztató elektronika, és némi nemű angol tudásom.


Nekem más köszönöm nem kell.


25 F



2013. szept. 14. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. :) Örülök, hogy találkoztam egy elégedett emberrel a gyakorin.
2013. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Gratulálok neked!

2013. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok!:)

Nem vagyunk gazdagok mi sem, de vannak barátaim akik szinte tesók, barátnőm,családom,motorok,ugyanígy az elektronika.Felsőfokú angol hamarosan a kezemben középfokú német letudva, kűzdősport..Minden ami kell :D

2013. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Veled együtt én is meg vagyok elégedve az életem eddigi állásával. Van egy megbízható barátnőm, akivel együtt lehet élni, van jelentős megtakarításom és hónapról hónapra nagyon sokat tudok félre tenni, biztos munkahelyem van és lesz is villamosmérnökként, külön élek már a családtól, de mindenkivel jóban vagyok, akikkel jóban akarok lenni.


22/F

2013. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is elégedett vagyok.
2013. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is megvagyok elégedve.

megvan mindenem, és boldog életet élek.

aztán jön a reggel, a szomszéd belerúg reggel a kapuajtóba, h ideje felkelni, mert még ébresztőórára sem telik,felveszem a kiszakadt ruháim, és megyek a reggeli telezsúfolt busszal a gyárba melózni.

kaját nem viszek, mert úgyis kettőig tart a műszak, majd utána eszek, de nem is volna mit....

aztán a gépsor mellett ábrándozok a lottó ötösről, míg a sorvezető oda nem ordít, h gyerünk, mert a fél fizetésed levonják,a teljesítmény miatt.

majd este lefekszem, ha megnéztem a barátok közt sorozat épp aktuális részét, és álmomban, újra reggelig elégedett leszek:)

2013. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ha valaki elégedett az életével akkor miért látogatja ezt az oldalt szombat este ahelyett, hogy élné az életét?


Lehet én vagyok egy kissé nagyravágyó, de akkor sem értelek titeket.

2013. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

" ha valaki elégedett az életével akkor miért látogatja ezt az oldalt szombat este ahelyett, hogy élné az életét? "


1 Kíváncsiságból írtam ki a kérdést mivel itt annyian szoktak szomorkodni érdekelt h van e aki nem.


2 Szeretek segíteni az embereken a számtech topickban, ezért szoktam az oldalt látogatni.


Kielégített a válasz ?

2013. szept. 15. 02:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, feldobtad a napom. Úgy kedvelem az ilyen elégedett embereket. :)
2013. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!