Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom anyukája folyton...

Barátom anyukája folyton etetne, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta járok a fiával,noha már lassan másfél éve ismerem. Nagyon szeretnek,tulajdonképpen családtagként kezelnek az első nap óta :) Csak egy dologgal nem tudok mit kezdeni,mégpedig azzal hogy ha náluk vagyok,folyton pakolja elém a kajákat,nyaggat hogy mit eszek,egyek már valamit. Nem vagyok sovány (170 cm,62 kg) és próbálok is fogyni egy kicsit mert a barátom nagyon sportos,szálkás és noha én is sokat sportolok,van rajtam egy kis párna és nem szeretném hogy vastagabb legyek mint a barátom (aki szintén 170-172 cm és 62-63 kg körül mozog).


Na de hogyan állítsam le az anyóst hogy ne fojtson bele a sütikbe? :D (amúgy rohadtul édesszájú vagyok szóval kínszenvedés visszautasítani minden finomságot) Ha azt mondom "köszi,nem mert diétázom",akkor tuti hogy azt mondja hogy "minek,vékony vagy" és nyaggat tovább :D náluk a családban mindenki olyan típusú hogy ha megeszik egy kiló gumicukrot egy nap,akkor se hízik egy grammot se,nekem meg azért oda kell figyelnem.

19/L


2013. szept. 17. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyen értetlenek, mondd az, h lisztérzékeny vagy ( én az vok és megértik az emberek), v h a doki mondta, h vegyél vissza az édességből v cukorbetegség lesz a vége!
2013. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!