Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátnőm anyukáj...

Mit tegyek? A barátnőm anyukája valamiért nem csíp, ez kb fél éve van így, a barátnőmet 6 éve ismerem, és eddig nem is volt baj.

Figyelt kérdés
A bajok ott kezdődtek, hogy egyszer leszidott, mert nem vittem hozzájuk fogkrémet és tusfürdőt, mikor ott aludtam, és azt mondta, hogy nincs pénzük arra, hogy engem is ,,eltartsanak". Azóta furán viselkedik velem, nem olyan rendes.
2013. szept. 3. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség amiért nem csíp. Nem egy kevés fogkérmtől és tusfürdőtől fog csődbe menni az ember :))

Az én anyám is volt ilyen, nem is jöttek a barátaim sosem hozzám, nem is mertem őket áthívni.

Kerüld el a közelségét, mondd meg a baránődnek hogy mi a gond, és hátha ő ki tudja deríteni mi a baj. Legjobb esetben megvéd téged és az anyja nem fog tudni beleszólni.

2013. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fogna elszegényedni, barátnőm is mondja, de az anyukája mostanában egy hárpia... És ez így nem jó, mert én messze lakom a sulitól, és ide nem lehet átjönni, csak hozzájuk ezért is probléma ez az egész
2013. szept. 3. 19:15
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben vinnék egy doboz tus fürdőt és fog krémet majd mosolyogva odaadnam :) nem szeretem az ilyen embereket.. Akik pár csepp fogkrémtől elszegényednek.. Akkor ne fogadjon vendéget.. Egyszer ki bírhatta volna gondolom nem minden nap fürdessz ott :D
2013. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!