Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondta nekem egy ismerősöm...

Azt mondta nekem egy ismerősöm, hogy én olyan szerencsés vagyok. Miért esett ez rosszul?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában ezek szerint egy szerencsétlen vagy.
2013. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a francból tudhatnánk ezt?
2013. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-esnek nem feltétlenül van igaza.

Nem azért mert szerencsétlen vagy, hanem azért, mert szerencsétlennek érzed magad!

2013. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahamm... hmm... és mielőtt idejöttél kérdezni, elgondolkodtál, miért is mondta ezt neked? Pl. mid van, ami neki nincs? Vagy megállt ott a tudomány, hogy neked ez rosszul esett, és kész?
2013. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Atyaég.
2013. szept. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatjuk, hogy neked miért esik rosszul valami?


Nekem lehet, azért esne rosszul, mert ez olyan, mintha azt mondaná, hogy én semmiért nem dolgoztam meg, hanem minden csak úgy az ölembe hullott, tehát nem az én érdemem.


De mondjuk szerintem én nem gondolkodnék ilyesmin egy egyszerű kijelentés miatt...

2013. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy szerencsés? Miért esett rosszul?

Mert ha egy gazdag családba születtél, ő pedig egy nagyon szegénybe, akkor tényleg az vagy.

Több információ nélkül nehéz ám kitalálni, hogy MIÉRT?

2013. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Antimod ***** válasza:
Így csak találgathatunk. Lehet, hogy nem tartod magadat annak, és elszomorodtál amiatt, hogy neki még "rosszabb"?
2013. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos arra gondoltál, hogy az ismerősöd azt gondolja, nem dolgoztál meg semmiért, csak beleültél a jóba.


Aztán azt neked kell eldöntened, ez igaz-e.

2013. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!