Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor meghallotta az ismerősöm...

Mikor meghallotta az ismerősöm ismerőse, hogy nyilas vagyok, azt ecsetelte sokáig, hogy milyen szerencsés vagyok?

Figyelt kérdés
És, hogy jó életem lesz...eddig ilyenekkel nem foglalkoztam, de most már érdekel egy olyan valaki véleménye erről, aki ért ehhez. Mi olyan jó a nyilas jegyben? Google-t néztem, de mindenfélét írnak össze-vissza...

2013. jún. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Képes vagy tiszteletet kivívni az emberekben + a helyzetekben mindig jól tud dönteni
2013. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy baromság... a horoszkóp sz@rt se jelent. Ez csak az ostoba embereknek van kitalálva.
2013. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, én sem hiszek benne, csak érdekelt hogy mit is jelent. Aki hisz benne, nem bántom, ettől még nem lesz buta a szememben.

Elsőnek köszönöm! Bár nem épp a döntésképességemről vagyok híres :D A tisztelet meg...talán igaz, aki ismer, az általában megbecsül...inkább így fogalmaznék. De ez azért van mertén is megbecsülöm őt. :)

2013. jún. 24. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. Csak unalomból írtam, mert most nincs egy mókás kérdés sem :(
2013. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan vagy ironizálsz? Ha az utóbbi, akkor bocsánatot kérek, nem akartalak megbántani... :(
2013. jún. 24. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
A nyilasok mindig felfele akarnak törni. Sosem elégszenek meg azzal ami van. Pozitív természetű, okos és ravasz. Én is nyilas vagyok és az interneten leírt jellemzők nagyon igazak rám. Elkötelezettség jeléül magamra is tetováltattam. :)
2013. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilasokkal nem foglalkozunk.
2013. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%

Nem egy nyilast ismerek de hasonló jellemvonásuk az,hogy humorosak,beképzeltek, kétszínűek, önzőek és egyáltalán nem empatikusak.

Sajnos apukám is ilyen.... és nyilas "barátaim" is

2013. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!