Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok akaratlanul hülyeség...

Szoktatok akaratlanul hülyeséget beszélni?

Figyelt kérdés

Pl. hogy olyasmit mondtok egy beszélgetes közben, amitől eltérő dolgot szerettetek volna, mégis mást mondtok ki?


Ma véletlenül vakbélműtét helyett végbélműtétet mondtam, aztán meg hebegtem a hülyeségemen, majd eszembe sem jutott a vakbél szó és inkább hagytam a fenébe, had égjen a fejem.


Turom apróság, de na.. unatkozom :D



2013. szept. 19. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktam. De másnál is előfordul. Ha nézed a tv-ben, az értelmes emberek is mondanak néha elszólásokat.
2013. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem lassan a szokásommá válik, hogy délután 3 körül jó reggeltet köszönök a buszsofőrnek. Szóval, igen szoktam.:)
2013. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyne szoktam volna...

Egyszer Zsidró Tamás helyett Zsidó Tamást mondtam. És akkor *poker face*

2013. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha...
2013. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megesik, főleg ha fáradt vagyok.. Egy hete reggel a büfében kértem egy "agrár kávét".. Presszó kávét akartam kérni, de fáradt voltam és épp az OMÉK járt a fejemben..
2013. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én állandóan.. -Pláne ha jó fáradt vagyok.

Akkora összefüggéstelen hülyeségeket mondok néha hogy csak pislognak mit akar ez? XD

2013. szept. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt elköszöntem úgy a pénztárostól viszont hallásra. :)

A Nemzeti dohányboltba Kék Prilukit kértem.


Fehér fehér fehér ,mit iszik a tehén? Tejet?


Kicsit nem nagyon szoktak hülyének nézni. sokszor azon kapom magam járatom a szám de csak hülyeség jön belőle. :)

2013. szept. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!