Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy olyan srác akinek akár indokolatlanul, akaratlanul semmi önértékelése nincsen?

Figyelt kérdés

Példa nem merek érdemben lányoknak udvarolni csak nagyon minimális szinten, mert lefékez egy belső elkeseredett erő és azt sugallja esélyem nincsen.

Ha felvetődik egy rivális tuti övé a lány, mert jobban és bátrabban bánik a szavakkal, míg én azt sem tudom mit mondják és még unalmas is vagyok.


Unalmas a személyiségem tele kissebségi komplexussal.. :(


Miért ilyen sivár a személyiségem, miért nem lehetek valaki más, miért mondja nekem folyton egy belső sugallat hogy egy senki vagyok, csúnya vagyok csóró vagyok unalmas, és nem normális...? :(



28F


2013. szept. 16. 22:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
28F szűz
2013. szept. 16. 22:35
 2/14 anonim ***** válasza:
Félsz a kudarctól, pedig te magad vagy így a "kudarc"
2013. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva fogalmam sincs. De talán nem is tőlünk kéne ezt kérdezned. Lehet jobban járnál, ha felkeresnél egy szakembert ezzel a problémáddal.
2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakember, vagy önismereti csoport, bármi.
2013. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt részem kudarcokban is csak kudarcokban,előbb utóbb mindig nki rájön hogy egy unalmas lelkiszegény vagyok.. :(
2013. szept. 16. 22:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy tudna segíteni egy szakember..?
2013. szept. 16. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban barátom. Előlem is mindig elmarták a lányokat, akikbe szerelmes voltam. Már ott tartok, hogy saját magamat röhögöm ki.


Kezdeményezzen a lányoknál a halál kénköves f.a.s.z.a, nekem elegem van mindegyikből.


28/férfi

2013. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok emberen segítettek már. Azért a pszichológia nem éppen egy áltudomány, csak neked is akarnod kell. És őszintén megmondva 28 évesen talán már ideje lenne minden lehetőséget megragadni, mielőtt túl késő lesz.

Szerintem mindenképp tegyél vele egy próbát.

2013. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Borzasztó érzés amikor az ember senkinek nem kell..
2013. szept. 16. 22:47
 10/14 A kérdező kommentje:

A csoportokkal is az a baj hogy komplexusaim kissebségi érzések alakulnak ki bennem, szégyenlem azt aki vagyok... :(


Egy pszihologus talán tud segíteni, de foglalkoznak ilyenekkel mint én ?... :(

2013. szept. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!