Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Belementem egy alkalmi kapcsolatba, azzal a férfival akivel eltudnék képzelni akár egy kapcsolatot is, érzéseket még nem érzek, úgy gondolom, de én ennél többet szerettem volna, kikötöttük, hogy nincs mással szex,csak ismerkedés, és, ha valamelyikünk talál valakit ez véget ér, ő mondta, hogy sokat csalódott már, és nem érzi úgy, hogy készen állna,nagyon elfoglalt, nem tudna mindent beleadni, de kérdezte, hogy honnan fogja majd tudni, hogy nem feküdtem e le mással, stb. Meg, hogy ő sose csalt meg senkit. Ő kérdezte, hogy mit szeretnék, és kértem, hogy előbb ő fejtse ki, nem lehet, hogy csak félt, és esetleg többet akarna, már egy éve kezdődött, hogy találkozgatunk van valami, de még csak most jutottunk el idáig, és kb olyan 2-3 havonta 1x találkoztunk, most meg már rögtön mondta, hogy hétvégén találkozzunk...
2013. szept. 3. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem ebből akkor se lett volna komoly kapcsolat, ha ebbe a viszonyba nem mész bele...max. majd idővel :) szerintem nem csináltál hülyeséget!
2013. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek az egésznek már annyi. Ezt nagyon elcseszted a kapkodásoddal és a türelmetlenségeddel.


*érzéseket még nem érzek,


Ez meg önmagáért beszél.


Összességében: ebből egy normális, érzelmeken és szereteten alapuló kapcsolat nem lesz.Pedig minden esélyed meg lett volna rá.

2013. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!