Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom, hogy alacsony vagyok!...

Utálom, hogy alacsony vagyok! Nem tehetnék semmit ellene?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Kb 155 cm magas vagyok. És nagyon zavar. Tudom, most jönnének azok a válaszok, hogy magassarkú, esetleg magasabb talpú cipő. De akkoris zavar. Hallottam, hogy pl. ha egy fiú gyúr, alacsonyabb lesz. Nem tudom ebből mennyi igaz, de akkor van valamilyen megoldás arra, hogy magasabb legyek? Kérlek segítsetek!
2013. szept. 20. 14:35
 1/10 MrPifta ***** válasza:
gólyaláb. Ezen nem lehet változtatni
2013. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Egyrészt 15 évesen 155 cm vagy, ez nem is olyan alacsony. Másrészt még évekig fogsz növekedni. Én magas pasi vagyok, de kimondottan szeretem a kis filigrán nőket! Nagyon jól táncolnak, és én is könnyebben tudok akrobatikus elemeket egy kis csinos nővel megcsinálni, mint egy nagydarab magas nővel...

Vagy esőben a zakóm alá be tud bújni és nem ázik el :-)

2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez pusztán genetika, olyan, mint a szem, vagy haj szín, egyszerûen ezt dobta a gép. Lehet kamuzni ( magassarkú, színes kontaklencse, hajfestés...) , de változtatni nem tudsz rajta. Gondolom a szüleid is alacsonyak, így ezt örökölted és kész.
2013. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

15 éves vagy, még nőhetsz egy keveset.

Amúgy meg el kell fogadni, sajnos nem sokat tehetsz ellen. És igen, a magassarkú. Én 165 cm vagyok, de ha felveszek egy 10 cm-es magassarkút, magasabb leszek a barátomnál. És a fiúismerőseim között is, őket meg zavarja. Te viszont bátran felveheted, nézd a dolgok jó oldalát:)

2013. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Nagymamám soha nem volt több 155 cm-nél (most 153-4 kb.), és elmondása szerint "megnézték" a férfiak fiatal korában.
2013. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Kb. olyan magas vagyok én is!

Mottó: Jóból kicsit adnak, a rosszból pedig minek a sok!

2013. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

14:58-as a nagymamad korabn a ferfiak atlag 10 centivel kisebbek voltak, mint a mai fiuk, nagyid kicsivel volt alacsonyabb, mint az akkori noi atlag.

Az en nagymamam a 172 centijevel extrem magasnak szamitott.

2013. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en 171 vagyok es mindig szerettem volna par centivel tobb lenni. van olyan no egyaltalan, aki pont elegedett a magassagaval? ;-)
2013. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén 15 éves vagyok, és 153 cm vagyok. Viszont én teljesen meg vagyok elégedve a magasságommal! :D Szerintem te is tedd ezt. Ha meg nem, akkor marad a magassarkú.
2013. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra, hogy Kylie Minouge 148 cm, Nicki Minaj 150 cm, Christina Aguilera meg 155 cm. És? Most ne azzal kezdjétek, hogy jóból kicsit adnak, ez csak a sikertelen nök kapaszkodója. Nem a mérettöl függ, hogy jó-e valaki vagy nem.
2013. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!