Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány látja, hogy...

Ha egy lány látja, hogy mindenre képes vagyok érte, miért az ellenkező hatást érem el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 08:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Éljen a hímsovinizmus. Nem akartok esetleg pártot alapítani, tuti nyernétek, annyian vagytok. :D"


Meg is lepődtem volna, ha vmi észérv vagy értelmes válasz érkezett volna. Miért van az,h nőkről szóló kérdésnél- ami már írtam is-


1, vagy átmentek kanapépszichológusba, és megállapítjátok,h bizonyára hülyebúziimpotenscsalódottférfiak véleménye ez. Persze azzal nem nagyon foglalkoztok,h miről szól a kérdés, sztem csak annyit fogtok fel,h negatív vélemények (is) vannak, máskülönben megértenétek,h ugyanazok mondatok nem lesznek jók minden kérdésre :D


2, átváltotok cinikus-gúnyolódó bunkóférfi stílusra, amivel gőzöm sincs,h mit akartok elérni, bizonyára vissza akartok vágni, mint egy hisztis kisgyerek, ahelyett hogy mondjuk vmi értelmes érvet olvasnánk


3, elkezdtek összevissza hazudozni,h jajj hát én és a barátnőim nem ilyenek vagyunk, rosszul vagyunk a bunkóktól, a belső is fontos blablabla..a plázacicák ilyenek..blabla..


Ezek persze költői kérdések, gondoltam, leírom, hátha 2 lepontozgatás és hiszti között elgondolkodtok talán..bár kétlem.

2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!