Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év feletti antiszoc pasik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti antiszoc pasik. Hogyan sikerült megváltoznotok és nyitni a külvilág felé? Hogyan sikerült barátokra szert tenni.

Figyelt kérdés
Én már 27 vagyok és teljesen elzárkóztam a külvilágtól, bár van munkám stb, de barátaim és nagy céljaim eddig semmi sem volt. DE most rászántam magam, hogy itt az ideje váltani, új munkahelyet keresni, akár külföldön. Már csak azt nem tudom, hogyan kell elindulni ezen a nehéz úton? Valamelyikőtöknek sikerült ez?
2013. aug. 1. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

az elhatározás az első lépcsőfok

legyél nyitottabb, ismerj meg embereket és barátkozz

2013. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem sikerült, 16 évesen elmentem estire, a barátságok leépültek, és itthonról dolgozok, ~0 kontaktus a barátnőmön kívül bárkivel. Tényleg szar, sok sikert!


22

2013. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de merre induljon az ember BAZ megyének a sarkából? Menjen fel először Pestre és kopogtasson be mindenhová munkahely iránt? Szerintem ez lenne az első lépés.
2013. aug. 1. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is írt nekem egy szintén eléggé antiszoc fiú, de szerintem ő még töketlenebb mint én. Mondtam neki, hogy vegyen fel messengerre vagy facere, hogy beszélgessünk stb, azóta sem csinált semmit. Csak sír.
2013. aug. 1. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is antiszociális vagyok, utálom az embereket.

Én munkát úgy találtam, hogy elvégeztem az egyetemet, politológia szakon, aztán bementem az önkormányzathoz, meg felkerestem személyesen öltönyben a polgármester, hogy tud-e valami hivatali munkát nekem.

Béreltem egy Audit azzal érkeztem, először nem volt otthon, de sikerült vele találkoznom, szerencsére jó benyomást tettem rá, azóta elég jó pozícióban dolgozom, és kaptam egy céges autót is, így minden gondom megoldódott.

Emberekkel nem nagyon tartom a kapcsolatot, csak akikkel muszáj beszélni a munkaköröm miatt.

2013. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában a siker meghozza az önbizalmat is, a kudarctól meg kissé antiszociálisak leszünk.


Pl. egyetemen jóképű, de kissé csóró voltam, akkoriban a tarisznyás alteros kevésbé csinos csajoknál volt csak esélyem.


Egyetem után multinál jó fizum lett, és vele hirtelen megnőtt az egóm, megkedveltem a csini diszkós csajokat, pénzt is szívesen költöttem rájuk, tök könnyen ismerkedtem velük.


27 évesen majdnem fél évig munkanélküli voltam, önbecslésem elkezdett a 0-hoz konvergálni, még a régi barátok elől is bujdokoltam, csajozni meg egyáltalán nem csajoztam. Utána jött egy rosszul fizető meló kb. fél évig voltam ott, míg újra a kezdő multis melónak megfelelő állásom lett. Ekkoriban egy középiskolai végzettségű közepesnél csak kicsit csinosabb madaras láncban pénztáros csajom volt.


Most viszonylag jól mennek a dolgaim, de egy nagy pofára esés (kirúgás) mindig benn van a pakliban, és akkor bizony elkezdene nyúzni az asszony is, amíg nem lenne új munkám kerülném a baráti társaságot,tehát a körülmények simán antiszociálissá tehetnek bárkit.


Külföldre csak akkor menjél ha ott menőbb lehetsz. Pl. Svédországban a magyar mérnökre is kb. úgy tekintenek mint mi egy indiai mérnökre, Mexikóban viszont ugyanez a mérnök menő lehet nagyon.


36F

2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mérnök sajnos, tanár vagyok. De szerintem bármiben meg tudom állni a helyemet, ha odateszem magamat 1000%-ig. Bár már 1 munkahelyről kirúgtak sajnos, nem volt megelégedve az igazgató velem.
2013. aug. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!