Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert altalanositjak az...

Miert altalanositjak az osszes 13-15 ev korulotti lanyokat?

Figyelt kérdés
Igen, persze tudom hogy elegge hivalkodoan, es nem a koruknak megfeleloen viselkednek, baratkoznak, stb. De vannak azert nem r*bi 13-14 evesek, akik sportolnak, odafigyelnek a tanulasra, es hogy ertelmes felnott emberek legyenek, akiknek normalis munkajuk van. Kiemelnem a normalis szot! Es mint eleg sok kamaszt termeszetesen erdekli a masik nem, es azert 14evesen mar probalgatjak a "szarnyaikat" e teren, de nem fekszenek ossze fuvel-faval. Most csak azt szeretnem ezzel mondani, hogy vannak olyanok akik normalisak. De eleg sok helyen hallani,hogy o,ezek a 13-14 evesek manapsag! Pedig vannak viszonylag ertelmesek is. (A viszonylag szot arra ertem hogy persze vannak azert neha lazadasok, de ez a serdulokorral jar.) Szoval. Miert altanositjak az emberek az osszes 13-15 ev kozotti lanyt olcso rib*anc-nak,akik csak a facebokkon tudnak elni,es a sracokat pedig b*zi divatmajmoknak(pava vagy mi)?
2013. szept. 23. 23:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat,rosszul fogalmaztam a kerdest. Lanyok helyett a gyerekek szot ertsetek!
2013. szept. 23. 23:08
 2/3 anonim válasza:

Ilyen az élet, általánosítani mindíg is fognak, ha tetszik ha nem.....

Nem érdemes foglalkozni vele

2013. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Platón is nyavalygott az akkori fiatalokról, többezer éve. Ez van.
2013. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!