Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért általánosítják azokat a...

Miért általánosítják azokat a lányokat, akik márkás ruhákba járnak? Lent

Figyelt kérdés

Miért könyvelnek el "pénzes p*csának" ?

Ez nincs így, de istenem é ilyen "márkahű" vagyok. De ugyanolyan ember vagyok nemvagyok felvágós egyáltalán! Talán irigyek? Vagy miért?:/


2010. jan. 14. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

sajna az emberek többségének múszály megjegyezni valamit a másikra, akár irigységből, akár mertfurcsálják vagy nemtom....


de szerintem naon csúcs ho ilyen stílusos vagy :D


12/L


ui.: szintén márkás ruhákat hordok :)

2010. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki!:D Aki megismer az úgyis rájön hogy nem vagy olyan.Aki meg piszkál az irigy,mert ők nem tehetik meg..
2010. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

engem is le újgazdagosztak már. pedig nekem mindegy, hogy mibe járok csak a szüleim márkásat hajlandóak venni nekem :'D mert az jó minőség. nemtudom miért teszik, bár én is azon az állásponton vagyok, hogy irigyek.


mindenki hordja azt amiben a legjobban érzi magát (:

2010. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Több a felvágós pics@, mint a normális, ha márkákról van szó. Valszeg ezért. A magyar ember meg szeret általánosítani...


Egyénként nagyon nem mindegy, hogy valaki 40ezerért vesz meg valami jóminőségű bőr márkás táskát (vagy ennyiért varrat esetleg) vagy 300ezret költ egy ugyanolyan méretűre és minőségűre, csak mert a drágábbnak híresebb a márkája...


Mi az istennek kell ennyit költeni valamire? Én ezt nem fogom sosem megérteni...

Amúgy sok ember nem a márkás cuccokra irigy, hanem a pénzre, mint én is. Nekem nem kell márkás cucc (kell a fenének ez a "vedd meg-vedd meg" beetetés), viszont örülnék, ha lenne pénzem rendesen kajára, és elég idegesítő, mikor valaki az éves kajapénzemmel egyenlő összeget ad ki egy táskára, vagy annyit költ egy ruhadarabra, amennyit én 6-8 darabra egész évben... Nem igazságos, és ez b@ssza az ember csőrét, ennyi...

22/L

2010. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Jha még annyit fűznék hozzá, hogy a márka nem feltétlen garancia a minőségre.

Az én kínais, 2000Ftos farmerom 2 évvel tovább bírta, mint a húgom 15ezres márkás farmerja. Ennyit a "márka=minőség"-ről...

22/L

2010. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2010. jan. 14. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:

figyi ez nemegészen így működik. az embert ált a viselkedése alapján ítélik meg, és nemúgy h vetsz rá 2 pillantást és megállapítod h ezegy pénzes pi-csa. a viselkedésnek mindig nagy szerepe van. és nem kell ahhoz feltétlen ismerni az illetőt, elég hacsak kívülállóként látod h hogyan viselkedik másokkal, vagy csakúgy általánosságban hogyan viselkedik. nem általánosítanak mindenkit aki márkás ruhákban jár, csak azt, akinek a viselkedése okot ad arra h pénzes pi-csának titulálják.


úgyhogy jobb ha elgondolkodsz a viselkedéseden. semmi gáz nincsen azzal h te márkás ruhákban jársz, ettől senki nemfog téged utálni (max ha irigyek), deha a viselkedésed egy pi-csáé akkor bizony megkapod a pénzes pi-csa jelzőt.

ja és érdemes esetleg átgondolnod a ruhatáradat is. h azok milyenek azok a ruhák....

2010. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A magyar ember meg szeret általánosítani..."


A többi részével egyetértek, de ezt fejezd be. Minden ember szeret általánosítani, nem kell folyton magyarozni.

2010. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat megkaptam már ezt: újgazdag, kulák, pénzeszsák :S

Nagyon rossz. Mindezt azért, mert márkásakat hordok. Egyátalán nem vagyok gazdag, csak ezeket a ruhákat szeretem. Nekem ez tetszik. Kedvenc márkám a Mayo Chix. A szekrényem 85% csak Mayo Chix, de nekem ez a stílusom. Amúgy meg télleg azért mondják, mert irigyek. Aki egyéniség és kitűnik a többi közül. (legyen az márkás vagy nem márkás ruhában) Lehet, hogy b@ssza a csőrüket az, hogy rajtad milyen jól áll az a ruha. Rajtuk meg nem állna jól. Vagy neki erre nincs pénze, neked pedig van. Sok mindentől lehet. De sz@rd le az ilyeneket. Nekem pl lánybarátaim nincsnek, mert csak az irigység lesz egy idő után. Az egyik "barátnőm" azért veszett velem össze, mert én lettem a bálhercegnő és nem Ő :) Az emberek irigyek. Sajnos :(

2010. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fancsi410 válasza:
Mert a legtöbben felvágnak vele,illetve azt képzelik,hogy azt ők teremtették meg(mármint a pénzt)pedig az esetek 80százalékában anyuci meg apuci megveszi nekik...Egyébként meg érdekes,hogy mindenki pont olyan márkás menő cuccba jár ami divat...ennyi az egész.Pl most ez a nagy Adidas cipő őrület...De ha pl egy ugyanolyan márkájú,de más fazonú cipőd van nincs gond,meg akkor se,ha azt a menőnek tűnő cipőt azért kaptad/vetted mert kényelmes,s jól áll:)
2016. máj. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!