Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azok a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a pasik, akik a nőket általánosítják, és semmibe nézik, a saját édesanyjukat, lánytestvérüket is rib@ncnak tartják?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 02:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nincs se lánytestvérük, se anyjuk.
2013. jan. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
22%
Mindkét lánytesóm megkapthat akárkit, irigy vagyok rájuk, meg igazságtalanságnak tartom, hogy akármilyen ronda lánynak lehet pasija, sokszor nem is akármilyen, míg sokszor egy átlagos külsejű fiú már örülhet egy csúnya lánynak is. Szép kis világ ez, mondhatom. >.<
2013. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

vagy az anyjuk / lánytesójuk 1 ribizlibokor és innen eredt az általánosítás.


én valahogy nem tudtam soha irigyelni nővéremet. egészséges számú és minőségű pasijai voltak csak valahogy sosem tudta kiszűrni közülük a megtartandót és a kukázandót. rossz emberismerő ez van.

2013. jan. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
ellenben 1enlőre úgy tűnik h jó anya szóval hátha mázlija lesz a keresztfiamnak és nem tűnik majd fel neki hogy az apuci 1 méretes ökör.
2013. jan. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Pretty Ballerina ***** válasza:
84%

Lehetséges. Valószínűleg minden a segge alá volt téve az ilyennek, az anyja kiszolgálta mindig, úgy volt nevelve, hogy a nőktől mindent megkaphat. Gondolom, az apja sem tartotta olyan sokra a feleségét, hogy egyenlő félként kezelje a házasságukban, így ő kapta a kiszolgáló szerepét.

A pasinak meg ez a véleménye alakult ki a nőkről, kiszolgálja, megkapja tőle amit akar. De mivel azért a talpraesettebb csajok ezt nem engedik meg, így sokan visszautasítják, amitől sokat csalódhat, de azt már nem hiszi el, hogy a probléma az ő hozzáállásával van, ezért inkább lesz agresszív és általánosító, minthogy szembenézzen a saját hiányosságaival(így az érzékenyebb, gyengébb csajok közt fog keresgélni, akiken uralkodhat, és ezt elviselik neki).

Szerintem legalábbis.

2013. jan. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
pretty: és így készülnek a sérült csajok.
2013. jan. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Azért az is visszavezethető családi okokra. Inkább csak még ront szegényeken ez.

Megtalálja végül is a zsák a foltját valahol... ördögi kör.

2013. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"így az érzékenyebb, gyengébb csajok közt fog keresgélni, akiken uralkodhat, és ezt elviselik neki"


FFFFUUUU, hány ilyet láttam már...:S

2013. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
És sajna nem is fog változni. :/
2013. jan. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

pretty: persze persze, bár van olyan amikor ez idézi elő.


ha a csaj változására gondolsz: akkor pszichológusnak kell mennem mert 1-2 ilyet már sikerült viszonylag egész jól helyre rázni :)

2013. jan. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!