Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire volt bunkó a csaj?

Mennyire volt bunkó a csaj?

Figyelt kérdés

Ma felszálltam egy tömött buszra, megálltam egy kövérkésebb csaj mellett, aki ült, és látványosan befogta az orrát, majd elment onnan. De már amikor közeledtem, úgy nézett rám, mint egy kutyára kb.

A páromtól kapott spray-vel fújtam be magam, de csak nagyon enyhén. Aznap amúgy senki nem vette ezt észre rajtam, egyik buszon sem, meg a munkahelyen sem, pedig ott aztán megmondták volna simán.



2013. szept. 25. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
elég bunkó volt a hölgy.Viszont ne foglalkozz vele.Álltalában azok szoktak így viselkedni,akik nincsennek megelégedve önmagukkal,és egyből máon keresik a hibát. Valószínű ő a súlya miatt ilyen.
2013. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bunkó idióták... Nagyon utálok ilyeneket.Ez nagyon gyerekes viselkedés volt tőle.Hát sajnos vannak ilyen emberek de ne foglalkozz ilyenekkel.Aki hülye az hülye.
2013. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kicsit rosszul esett, ezért tettem fel ezt a kérdést.

2013. szept. 25. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy dezodor miatt??Még ha izzadságszagod lett volna akkor érthető, de az orrbefogás akkor is idióta gesztus.

Én örülnék, ha dezodor illat lenne a buszon, mindegy női vagy férfi.De sajnos egyébb penetráns bűzök szokták ott megcsapni az orromat.

2013. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te gondolod csak azt, hogy a dezodorod miatt lehetett? Mármint akár más is lehetett egy buszon büdös, lehet, hogy a melletted álló másik ember tényleg büdös volt. Arrébb ülni vagy menni az még oké, orrot befogni azért nem túl kedves gesztus, tirpák volt a leány.
2013. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!