Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van egyre több szívtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több szívtelen, kegyetlen, érzéketlen, bunkó csaj manapság?

Figyelt kérdés

Úgy értem sok még csak nemi szép max átlagos mégis úgy el van szállva, ha bepróbálkozik nála egy fiú, mintha ő egy istennő lenne meg imádnak gúnyolódni tök rendes fiúkon is például. Nekem nem jönnek be az ilyen láynok, felőlem nézhetnek ki akármilyen jól, de ők mégis úgy viselkednek, mintha ők lennének a tökélyek, az álomnők.

A fiúk között én sokkal több rendeset találtam, de a lányoktól már tartok, így gáz vagy sem, de nem is merek nagoyn közelíteni a rossz tapasztalataim miatt már lányokkal, még haverkodni sem tudnék velük, mert érzem, hogy ez is beképzelt, nincs is értelme közelíteni felé, bár lehet a helyes fiúkkal kedvesebbek, ezt nem tudom igazán megítélni, mivel én az ő magas mércéjüknek sosem felelnék meg külsőre.

Szomorú, hogy az ilyen kegyetlen csajok maitt el van zárva az út a rendesebbek lányok felé is, mivel nekem sem hiányzik, hogy megalázzannak lányok, így nem is szeretek már próbálkozni, kaptam elég megalázást a csajoktól már így is, amitől elment egy életre a kedvem az ismerkedsétől és totál kiábrándultam a mai csajok jelleméből.


2013. máj. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ezeket a gondolatokat ha elfejeted, minden könnyebb lesz!
2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nőuralom...
2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanez van a pasiknál is, csak te náluk nem kezdeményezel, ezért nem látod. Sajnos fogynak a normális emberek :S
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszarnak! Ha nem szolgálod az igényeiket, elvárásaikat megfelelő szinten, akkor nem vagy SENKISEM! számukra. A senkik lelkivilága meg a kutyát nem érdekel. Leszarnak téged magasról nagyívben. Nincs lelkiismeretfurdalás sem bennük,mert lelkük sincs igazán, legalábbis nem annyi mint egy homo sapiensnek elvárható volna. A semennyire sem jól nevelt, elfajzott korcslelkűek módszere, te pedig ennek vagy az áldozata!
2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
screwed up generation :/
2013. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van egyre több, hogy ama tiszteletteljes feladatot teljesítsék, hogy megeddzék, vagy eltapossák, az olyanokat, mint te. Csak azért tudnak veled kegyetlenek lenni, mert gyenge vagy! Egyáltalán honnan van ennyi tapasztalatod?? Ha életed során egynél több lányba beleszeretsz, akkor nem is tudod, hogy mi az a szerelem. Egyébként egy okos embernek meg sem fordul a fejében, hogy ilyen értelmetlen dolgokra gondoljon, mint a szeretet. Anyámasszony katonái..... Az ilyenek miatt halt meg annyi ember. Mitől vagytok ilyenek? Hátborzongatóan szeretetszükségesek vagytok. Nem értitek, hogy nincs értelme?
2013. jún. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!