Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért ilyen kevés...

Szerintetek miért ilyen kevés manapság az ismerkedésre nyitott, jó fej lány? Miért van ilyen sok bunkó, flegma tini csaj?

Figyelt kérdés
Én már kezdem unni, hogy folyton próbálkozom kedves vagyok és mindegyik csaj bunkózik vagy nem akar semmit sem tőlem. Több lánynak bejöttem már, akkor annyira ronda csak nem lehetek. De van, hogy képet sem látnak rólam és úgy utasítanak el egyből, egyszerűen nem is akarnak ismerkedni, pedig magányos lányokról van szó. Mégis hol van aza lány, aki szeretné már, ha egy fiúval együtt lenne?
2013. aug. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kevés, csak látásmódon múlik, hidd el!

(Egy kezdő PUA)

2013. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szakadj le a hálóról és lesz!


"De van, hogy képet sem látnak rólam és úgy utasítanak el egyből, egyszerűen nem is akarnak ismerkedni..."

2013. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen srácok sajna,akik eddig megtaláltak hasonlóval,mindig bunkó s_ggfejek voltak,akik csak egy dolgot szerettek volna és az nem egy tisztességes kapcsolat... :D

Egyáltalán hol és hogy próbálkozol? Ez nagyon nem mindegy. Pl ilyen idegen facebookos srácokhoz én nem fűzök komolyabb reményeket,maximum akkor,ha amilyen gyorsan lehet,személyessé tesszük az ismerkedést. Nem azért vagyok neten,hogy idegenek piszkáljanak spontán a "mi a hobbid" típusú untatással(mert semmi kedvem mindent egy az egyben ezerszer legépelni magamról)hanem hogy a barátaimmal szórakozzak,vagy más-számomra épp aktuálisan fontosabb/érdekesebb dolgokkal foglalkozzak,ha már ideülök. (És ezt úgy mondom,hogy mások szerint kicsit sem a bunkó,flegma plázar_bik táborát erősítem)


Mindenesetre el nem hajtottam még egyiket se,elkezdtünk valami semleges beszélgetést,amiből semmi se lett,mert semmi se fogott meg benne,nem kötött le,nem találtam érdekesnek vagy olyannak,akinek lehet élvezni a társaságát valaha is,hisz csak a sablonkérdéseket passzolgattuk egymásnak... Na,ez ritkarossz.

Ennek semmi értelme. Mikor valakivel szeretsz beszélgetni és úgy van átmenet a témák közt,hogy észre se veszitek,mert annyira természetes és gördülékeny a beszélgetés,na annál lehet mondani,hogy "Nem fűzök ehhez komolyabb reményeket általában,de ez most kifejezetten jó beszélgetés és lehet hogy kivétel lesz".

Ha nem így megy,akkor se küldöm el a fenébe bunkón,de próbálom azért kerülni a társaságát és mihamarabb befejezni,mert erőltetett.Jó,azt kivéve mikor az egyik ilyen erdőben kefélős dumákkal jött. Na,akkor mondtam,hogy ne az én vérem szívja a h_lyeségével és takarodjon..:DDD

17L

2013. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanában tényleg sok az ilyen csaj, szerintem azért mert mindenki annyira rá van kattanva a facebookra . a kis tini lányok felteszik a képüket és agyon dicsérik őket aztán jól elszállnak maguktól. pont ebben a korban vagyok de nem érzem magam ilyennek. egy dolgot tudok tanácsolni: próbálkozz, ne csak neten , bulikban,hanem ilyen átlagos mindennapi helyeken(buszon, kávézóban , bárhol) :))))
2013. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretném, hogy kicsit dumálgatunk, aztán minél előbb talizunk élőben és ott ismerkedünk meg jobban, de mivel a legtöbb lány már úgy elutasít, hogy nem is ismer, így nem sokra tudok jutni velük. Eddig két lány volt jó fej és randiztam is velük így fb-ről, csók is megvolt első-két randin mindegyiknél. De nekem ez, hogy idegen csjaokat csak úgy leszólítok nem megy, túlságosan merev vagyok sok ember előtt, míg neten kezdeményeni azért nem olyan vészes, így meg már talin is tudok laza lenni, hiszen a csaj is akar ismerkedni, ha már talizik velem és ez jó jel.
2013. aug. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!