Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ritka az érzelmes,...

Miért ritka az érzelmes, érzékeny, empatikus lány manapság, miért hiszi azt sok csaj, hogy a bunkó, kegyetlen jellenvonásaik vonzóak és nőiesek egy fiú számára?

Figyelt kérdés
Az ilyen lányok miatt én csak szexelni akarok velük, nekem ilyen érzéketlen csajok nem kellenek barátnőnek!
2013. aug. 21. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert elfajult a világ.
2013. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért szerintem vannak még normális lányok.A feltűnő bunkó r*bancok mögött.Például én nem tartom magam bunkónak,csak nem látszódom ki a sok plázap*csától
2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Rengeteg ilyen lány van, mondom ezt férfiként.
2013. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak! ÍRtam is, hogy ritkák! Akit találtam mind foglalt volt, nekem egyedülálló csaj kéne az meg nincs.
2013. aug. 21. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
De van egyedülállò is..mert mi nehezebben találunk valakit mert ugye nem vagyunk azok a kis plázacicák akik mindenhol ott vannak és a középpontban akarnak lenni..16/L
2013. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!