Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehetséges, hogy az új...

Az lehetséges, hogy az új osztálytársamnak valamilyen személyiségzavara van?

Figyelt kérdés

Most mentem gimnáziumba és van egy osztálytársam aki egy évet visszamaradt mert új gimibe jött át. állítólag azért jött át mert egy leszbikus lány bele szeretett és nem hagyta békén, pszichológushoz kellett járnia, nyugtatók, stb. mostanság észrevettem, hogy van hogy ok nélkül felkapja a vizet valamin, akármin... cigarettázik. van hogy olyan arcot vág és úgy beszél mintha világvége lenne, már a tanárok többször is megkérdezték tőle, hogy jól van-e, mi a baja. rasszista,Hitler eszméit vallja, nem fogadja el a homoszexuálisokat/ biszexuálisokat sem. nem jó az ítélőképessége, sokat olvas, főleg klasszikus irodalmat. mégis elég butának tűnik, mikor megkérdeztem tőle, hogy ő neonáci-e azt mondta, hogy nem tudja mi az...

valaki kérem segítsen!

köszönöm



2013. szept. 25. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnökkel próbálj meg beszélni erről, ha tényleg ekkora a baj, akkor úgyis felveszi a kapcsolatot a szülőkkel. Szerintem nincs személyiségzavara (persze így semmit se lehet megállapítani), inkább egyszerűen csak problémás.
2013. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg Hitler eszméit vallaná nem hangoztatná...csak fel akarja hívni magára a figyelmet.
2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9. osztályban nem feltétlenül baj, ha nem tudja mit jelent pontosan a neonáci.. A Hitleres dolgot valószínűleg nem gondolja komolyan.. És sokaknak elég élénk ebben a korban a fantáziájuk..Nem könnyű új közösségbe kerülni, valamivel ki akar tűnni. A dohányzás sajnálatos dolog.. A klasszikus irodalom pedig izgalmas, ha jól választ az ember.. Nem kell egyből mentális betegséget kitalálni és főleg nem elterjeszteni ezt, hogy kiközösítséka többiek..
2013. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első napon már öt lányt meg akart pofozni, mert ő úgy gondolta hogy nem kedvesek... akkor ne vegye azt a szájára, ami azt sem tudja mi az
2013. szept. 25. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a gimiben maradt vissza.
2013. szept. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!