Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az megy ma a fiatalokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az megy ma a fiataloknál meg a párkapcsolatok terén, mint az Éjjel nappal Budapest című sorozatban? És ez jó normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik tv csatornán megy az Éjjel nappal Budapest című sorozat, egy - két részt láttam, de nagyon elszomorított, ami benne volt, hogy valóban ilyen a mai fiatal korosztály.

Megcsalások, testiség, felszínesség semmi emberi érték, mint ami régen volt pl.: az 1920-as években


2013. febr. 27. 17:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%

Ez a diákélet. Ezzel jár. Később mindenki megkomolyodik.


Lehet ők még nem "diákok", de pont az a korosztály az, ami az egyetemi életre hasonlít. Egy egyetemi kolit meg azért akkor meg se említsünk :D

2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 hájaaa ***** válasza:
100%
Van egy réteg aki ilyen. Nyilván ők izgalmasabbak mint az átlag emberek ezért kiemelik őket. Nem nem ez megy minden sarkon és minden fiatal körében. Ez ugyanolyan mintha kijelentenénk h minden magyar utálja a nem magyarokat. Ez sem igaz, csak van egy réteg aki igen és nekik nagyobb a hangjuk. Ezért "külföldi" hiszi ezt.
2013. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Az elöttem szóló tökéletesen elmondta. Nem szabad álltalánosítani de tény hogy ami ebben a sorozatban megy annak jó része valóság .
2013. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közel jár a valósághoz. Az én baráti köröm nem ilyen pl, de szerintem inkább ez jellemző.
2013. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan. Akiket ott látsz, hülye proli p*csák meg tahó majmok gyülekezete. Azt sajnálom, hogy nem nekem jutott eszembe az ötlet: vegyél ki egy egybenyitott polgári lakást a 7. kerületben, töltsd meg válogatott istenbarmákkal, zárd rájuk az ajtót, napi 2x jelentkezz meg szkájpon, mivel kell csinálniuk aznap a cirkuszt és mindezzel keresd hülyére magad. Erre van igény az egyszerű nép körében, nyilván a nem politikai-kulturális vitaműsorokra a dunatévén.
2013. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
A proliknál igen, de szerintem náluk régen sem volt másképpen. Én mondjuk elvből nem nézek magyar sorozatokat, de az én ismeretségi körömben nem vészes a helyzet.
2013. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%
5-ös nem kell skype,ez konstruált reallity.
2013. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
AZt is vedd figylemebe hogy a tv-ban leadott nagy mértékben a nézettségre hajt. Ezért durva dolgokat etsznek bele. Ha megnézel báemilyen sorozatot senkinek nincs oylan élete mint amik azokban vannak. Mindig történik valami, ármánykodás, hazugság stb. Ha azt mutatnák amilyen az igazi élet unalmas lenne és senki nem nézné. Persze vannak akik ilyenek de nem mindenki azért. Az viszont biztos hogy messze nem ugy mennek a dolgok mint az 1920-as időkkben... Söt az 50-es években sem igy volt. Én 28 vagyok de gyakran megdöbbenek a mai tiniken, pedig csak 10-15 év telt el....Egyébként egy részt sem láttam a sorozatból csak amit írtál arra reagáltam.
2013. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
35%
NEm olyan mint a tv ben. Előszőr is érdekes csinos embereket választanak ki hogy izgalmas legyen a sorozat. Lehet hogy a rendezők megmondkák mit csináljanak. Ez ojan kérdés mintha azt kérdezném hogy az okor tényleg ojan volt mint a Xena cimü sorozatban? , Vagy az orvosok olyanl mint DR Hause . A tv sorozatok nem a valóságot mutatják. Amugy régen se voltak jobbak jobak Pl sok 100 éves Festményen pucéran pozolnak rajta ls az durváb mint amikor 10mp alat fényképezik le magukat . ot orákat áltak egy pucérkép ért.
2013. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Ennek a sorozatnak pont az a lényege, hogy meg van rendezve, de mégsem. Megmondják, hogy ez a szitu és azt is hogy mi legyen a végkimenetel, de ezen belül a történetet a szereplők szövik.

Szerintem egy borzalmas sorozat, néhány részt megnéztem és abszolút egyetértek a kérdezővel. Buta, jellemtelen marhák gyülekezete, akiknek az élete a buliiii juhúú.

22 éves vagyok és egyetemista. Van egy réteg aki ezt csinálja, ezt érzi menőnek igen, de speciál ezek közül kevésbé kerül ki olyan, aki később le is diplomázik. Keveseknek nő be meghatározott időn belül a feje lágya, hogy rájöjjön, nem vezet sehova a mindennapos részegedés és partiállatkodás.

Azért szerencsére vannak jócskán az "ellentáborból" is.

2013. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!