Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszaszerezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszaszerezzem őt?

Figyelt kérdés
megismerkedtem kb egy éve egy lánnyal, volt barátja, de egy vonattal jártunk minden reggel és minden délután.. és össze jöttünk, elcsattant egy csók stb.. de közben neki volt barátja.. elösször elhagyta a barátját értem.. pár nap mulva viszont viszont szakitott, mondván hogy ez exét választja.. de olyankorra már teljesen elcsavarta a fejem.. aztmondta engem is szeret, de vele elég régóta voltak már együtt... ezért választja őt.. eltelt fél év, és ugyan ugy látjuk minden nap egymást..és nemrég elmentünk egy közös napra kettesben, és a közös nap végén megcsókoltam.. mivel én azóta is ugyan ugy éreztem iránta.. visszacsókolt, és aztmondta szeret.. ilyenkor azt hittem hogy végre fél év után minden jó lesz.. erre mondja hogy nem hagyja el a barátját.. de közben szeret engem, kíván, és velem lenne, de nem ,,hagyhatja" ott a barátját.. csak az okát nem mondja el.. aztmondta hogy velem sokkal jobban megvan mint a barátjával, sokkal többet nevet velem, sokkal jobban érezi magát.. ezt ő mondta, és ezért nem értem mért nem engem választ ezek után sem.. megkért hogy legyünk barátok, de mindketten tudjuk hogy sosem fogunk egymásra barátként tekinteni.. mit tegyek hogy rájöjjön végre hogy velem legyen? nagyon régóta szenvedek utána.. a barátja heti egyszer látja, és semmit nem tezs érte hogy vele legyen.. én 3 órákat szoktam rá várni hogy 10 percre lássam.. mindent megtettem.. mit tegyek? segitsetek
2013. jún. 15. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te képes vagy egy olyan lánnyal járni, aki nem képes elhagyni a barátját, de kavar veled, akkor hajrá. Biztos nem lennék olyannal, aki foglalt, és megcsalja az illetőt. Majd ha járna veled, ugyanúgy találkozna valaki mással, és te lennél a mostani barátja helyébe.
2013. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menekülj és kerüld el. Ember csak közlöm veled, van barátja közben veled smárol, + kavartok.. Gondolkodj logikusan: Tehát ha még össze is jöttök hány % esélyt látsz arra hogy veled ugyan ezt megcsinálná mint most a barátjával.

Ez egy r*banc.. és ki tudja hogy még hány sráccal csinálja ezt mint veled.

2013. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, bennem is ez van hogy ha össze is jönnénk egy idő után, velem is megcsinálná..aztmondta eddig csak én tudtam így ,,elhódítani" a barátjától.. mondanám én is hogy egy ribanc stb..mert nem egyszer volt ilyen velem.. de ő más, mert egyszerüen soha egy lánnyal nem voltam meg ilyen jól, mint vele..
2013. jún. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!