Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja szeret és hiányzok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret és hiányzok neki, de mégsem elég ahhozhogy ne akarja h vége legyen. Van esélyem még hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

Szerdán találkozunk még... Arra gondoltam h szépen kisminkelem magam,felöltözök és megpróbálom feléleszteni benne a tüzet... ha még szeret és hiányzok neki akkor van esélyem nem? Vagy felesleges erölködnöm? Én nagyon szeretem őt!


Én mondtam ki egyénként pár napja h legyen inkább vége,de beláttam h hülye voltam h ezt mondtam . nem éreztem h ő szeretne és azért mondtam,azt reméltem h nem akarja ennyiben hagyni!


2013. márc. 4. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet, ha tényleg hiányoznál neki akkor keresne. Lépj túl rajta, és keress egy olyan fiút aki nem csak mondja, ha nem be is bizonyítja.:D
2013. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

ugyanez volt velem is. szerintem hagyd, ne keresd, ha ő akar valamit, akkor úgyis fog magától jönni. a volt barátom nekem is sokáig mondogatta, hogy szeret és hiányzom is neki, de valami miatt mégsem akarja azt mondani, hogy próbáljuk meg együtt újra. de abban biztos volt, hogy leszünk mi még együtt. aztán pár hónapnyi ilyen "nagyon szeretlek, de..." és "nekem is rossz, mert hiányzol, de" után kibökte, hogy végül is rájött, hogy már nem szerelmes belém.

biztos jön még olyan srác, aki téged is értékel majd, és szívesen van veled, ő keres téged és szüksége is van rád, és azt akarja majd, hogy te legyél a barátnője - aki után nem neked kell futnod, és erőlködni, hogy hátha meggondolja magát. tényleg tudom, milyen szar érzés ez.


és azt is tudom, hogy ha te szereted őt, akkor itt hiába is mond bárki bármit, én sem hallgattam a barátaimra akkoriban, már bánom is. utólag mindig okosabb az ember :)

2013. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fiatalok... 21 és 24 év... Vicces h az idősebb én vagyok... :( és soha nem viselt meg ennyire szakítás... Nehéz lesz tovább lépnem... De akkor nem teszek semmit... Az önbecsülélesemet megtartom legalább... :/


Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!