Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.2 hete szakítottunk a barátommal és ő már mással találkozgat meg minden. Mit tudnék tenni, hogy visszaszerezzem vagy nem is visszaszerezni csak oda vágni neki, hogy én jobb vagyok mint a másik csaj?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak odavágni akarsz, akkor inkább engedd el. Ne csinálj belőle hiúsági kérdést, ne engedj a negatív gondolatoknak.
2013. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom kb 12 éves lehetsz
2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el visszaszerezni ne próbáld mert ami egyszer nem ment az másodjára se fog. Visszavágásra ne törekedj mert az azt fogja neki jelezni ,hogy te még mindig nem tudtad magad túltenni rajta.
2013. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehezíted meg a saját életed? Ebből tudod mi fog lejönni? Hogy még nem vagy túl rajta. Lépj tovább, éld az életed, őket meg szard le.
2013. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi vagyok. Ugyanigy jártam. 24/L
2013. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy sértett a hiúságod és az egod meg akarja mutatni neki, hogy mit veszített. Nézz ki jól, rakj ki új képeket flörtölj pasikkal lássa, hogy élsz. Vidám legyél és boldog. Ha látja, hogy kivirultál nélküle, el fog gondolkozni. De visszajönni szerintem nem fog, azt ne várd. Max pár év múlva ha a másik nem váltja be a hozzá füzött reményeket akkor TALÁN megkeres, sok ilyen van most a környezetemben de nem mindenkivel történik meg. Hozzám se akar visszajönni.
2013. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem nem 12 éves vagyok..Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2013. ápr. 23. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt...Esze ágában sincs visszajönni :(
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt. Miért kéne visszavágni? Igazi női baromság ez...
2013. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem női baromság, nemtől függetlenül felmerül emberekben ilyesmi hasonló helyzetben, de ez úgy ahogy van hülyeség, a múltat magunk mögött kell hagyni és ennyi.
2013. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!