Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mitől lesz egy ember...

Nektek mitől lesz egy ember elvont?

Figyelt kérdés
Mikor aggatjátok rá ezt a tulajdonságot? Milyen az ilyen ember?

2013. szept. 27. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenki, aki nagyon saját magával vagy a kedvenc témájával van elfoglalva örökké, emiatt másokkal alig törődik. ebből kivonva az ostoba plázalibákat és gyúrós izomagyú pasikat, mert ezek is magukkal vannak elfoglalva, de szellemileg nem úgy állnak, hogy legyen hová elvonni magukat
2013. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fhuu haaat.. Elkalandozo tekintete van, egyedi/fura ruhakban jar, erdekes gondolatai es otletei vannak. Szereti az absztrakt dolgokat, esetleg olyanokat is keszit, fest... Nekem alapvetoen kulonos es szimpi. :)
2013. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Külön kis saját világa van, amit magának felépített. Amiben a "külső" világtól eltérő fontossági sorrend van, eltérő gondolkodás. Mindent kicsit máshogy érzékel, emiatt másként kezel, mint a többi ember. Nem rosszabb vagy jobb másoknál.
2013. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

nem mások elvárása szerint él, és mentes a tömegektől.. nem "tömegcucc", mint akiket kifutón gyártanak, hanem egyedi és intelligens, saját elképzelése van dolgokról és izgalmas

szeretem az ilyen embereket, csak az ő társaságukban érzem jól magam, talán pont azért mert én is ilyen vagyok

sajnos a mai társadalomban csak így lehet túlélni :)

2013. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
18%
Ha nem értem, amit mond.
2013. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

rám sokszor mondják, hogy az vagyok

én nem tudom


tökmindegy

2013. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!