Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nagy hányingerem van...

Nagyon nagy hányingerem van az emberiségtől! Szerintetek ez probléma?

Figyelt kérdés
Nem kívánok én az emberiségnek semmi rosszat, csak egyszerűen hányok az emberi fajtól. Sokszor gondolkozom azon, hogy menyire jó volna elköltözni egy világvége mögötti szigetre. Internet, rádió, és tv nélkül, hogy ne érjen utol annak a híre, hogy az emberek milyen változatos módszerekkel pusztítják egymást, és a világot. Egyszerűen nem értem az emberiséget, a kultúrája leragadt az ölés, szex, harácsolás szintjén. Például Rómeó és Júlia, vagy a Biblia, vagy az irodalom 99%. Pár ember volt a történelemben összesen akire fel lehet nézni a tetteiért Pl. Buddha, vagy Gandhi mert túltépett a birtoklás, szex, ölés hármason. Mármint félreértés ne essék, ezek nem is annyira undorítanak, de ez egy aranyhörcsög szintje. Az is harácsol, néha megöli a saját fajtáját, meg párzik, de legalább nem büszke magára, és nem állítja, hogy ő a világ közepe, és érte van az univerzum.

2013. szept. 27. 01:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

és mi az akadálya,hogy mondjuk elmenj egy tanyára juhásznak?

nem értem.

ha érdekel a testi lelki kihívás,akkor lehet jóga mester.

kitanulod rendesen 5-10 év alatt,aztán elmész juhásznak a juhok legelnek,elvagy egész nap jógázol és megvilágosodsz egy nagy tölgyfa alatt,aztán tojsz mindenre,mert révbe értél.

mi az akadálya ennek a gyávaságodon kívül?

2013. szept. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Neked probléma. Az emberiségnek nem az.
2013. szept. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Ismered azt a mondást, hogy nem veheted magadra a világ terhét, különben beleroppansz.. Fogadd el hogy jelen van a gonoszság és a zsarnokság, de ne azonosulj vele. Mert nem csak ez létezik - jelen vannak igazán pozitív és lélekemelő dolgok is, viszont a te döntésed melyikkel azonosulsz. Ha nézőpontot váltasz, és engeded magadnak észrevenni a dolgok nyílt vagy akár mögöttes értelmét, értékét, megváltozik a kisugárzásod is. Ezáltal egyre több dolgot veszel észre a világból, ami felvidít, nem pedig lehúz; a számodra megfelelő társaságra is így találsz rá. És ha már nem emészted magad mások viselkedése miatt,

rájössz hogyan segíthetnél magad is a változásban. Ne feledd, minden hozzáállás kérdése. :)

2013. szept. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hidd el, sokkal több jó ember van, mint gonosz, csak meg kell találnod őket a saját környezetedben. Ehhez viszont a te pozitív hozzáállásodra is szükség van, nem gyűlölhetsz mindenkit, mások tettei miatt, ezen át kellene lépned mert felemészt ez a szemlélet.
2013. szept. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy ha valaki egyedül akar leni és dögöljön meg az emberiség, akkor miért osztja meg ezeket a gondolatokat más emberekkel?


Amúgy "de legalább nem büszke magára, és nem állítja, hogy ő a világ közepe, és érte van az univerzum"....honnan tudod hogy a hörcsög nem így gondolja? :D

2013. szept. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is, igaz nem az egész emberiségtől van hányingerem, hanem csak azoktól - akikből sajnos mintha egyre több lenne - vadállat módjára viselkednek. Nagyon nagy szomorúságot érzek a sok szörnyűség miatt amit nap-mint nap hallok és látok.
2013. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden gondodat megoldhatod azzal, ha kikötteted a tv-t, és az internetet. Én is kattogtam már azon amit írsz, azonban amióta nem engedem be a sok szemetet az életembe, sokkal szebb a világom. A világ persze ettől nem lesz más, de én jól érzem magam benne. A média csak a szemetet szórja, mintha más nem is létezne. Ez nem azért van mert nem létezik, hanem azért, hogy az emberek úgy érezzék magukat ahogy. Kiszolgáltatottnak, félelmek közepette.

Tehát nem kell lakatlan sziget. Csak egy jó könyv, no meg a tv helyére valami szép dísz.

2013. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hányok az emberiségtől, és én is sokáig dühös voltam emiatt. Egy ideje én azt csinálom, hogy próbálom kiszűrni az érzelmes, kulturált, jó embereket közülük, akik megérdemlik hogy foglalkozzak velük. Ahogy egyre jobb emberismerővé válok, annál gyorsabban megy. A többi nyomorult ösztönlényt pedig egyszerűen ignorálom. Szerintem ez a legjobb amit magadnak tehetsz, amúgy meg nem probléma, hogy jól látod a dolgokat.
2013. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
szerintem hülye vagy. nem bírnád ki egy hétig se tévé meg internet nélkül, kezdjük itt. másrészről ha agyszinted magasabb lenne, már eljutottál volna addig, hogy próbálod saját lehetőségeidhez mérten jobbá tenni a bolygót, az emberek életét, stb. ehelyett rinyálsz hogy mindenki hülye és rossz az internet, mindezt interneten keresztül. lol.
2013. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet mert elég gyorsan dehidratált leszel a sok hányástól.
2013. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!