Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember meddig bírja ki egy...

Egy ember meddig bírja ki egy hermetikusan lezárt szobában, bent lévő oxigénnel?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 50 m3-es szobában, egy 25 éves 80 kilós férfi.

Mennyi az az idő amit még ki lehet bírni ájulás és halál nélkül? Tudom hogy függ az alany kondíciójától is, de ez most legyen átlagos.


2013. szept. 27. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt kívánom,hogy te tapasztald meg elsőnek :D
2013. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naggyábul 8-10 nap lehet, vagy annyi se.


Durván 60 kg levegő, abból 12-13 kg oxigén, napi oxigénfogyasztás kb. 0,5 kg.

2013. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stressz helyzetben többet fogyaszt szerintem.
2013. szept. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az első hozzászólónak, pedig azt kívánom hogy nőjön köröm a nemiszerved végén, aztán utána essél el az úton, hátha okosabb leszel. Az ember elvárja, hogy egy normális kérdésre normális választ kap. Ennek ellenére van néhány billentyűhuszár aki úgy gondolja, hogy azért is belesz... mások dolgaiba még ha közöm sincs hozzá. De nem haragszom, nem szokásom, ugyanis tapasztalatból tudom hogy az ilyen hülyéket nem a sors veri, hanem majd az egyik ember a környezetéből aki hasonlóan meg elégeli. Szóval óvatosan!

2013. szept. 29. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
pszichopata:DD
2013. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Máris pszichopatának kell lenni ahhoz hogy tudjam mennyi ideig elegendő a levegő egy helységben? És ha mondjuk ara vagyok kíváncsi hogy a teljesen záródó ablakok ajtókkal felszerelt osztályteremben meddig bírja 30 fő, ha nem nyitnak ajtót ablakot, mert kint -40 fok van?
2013. szept. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!