Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy valaki úgy születik, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Úgyértem az oka valami elváltozás a génekben? Vagy valami ilyesmi?

Persze semmi bajom nincs velük, csak érdekel.:)

-Elfogadható válaszokat kérek, nem pedig mocskolódást és gyűlölködést ;)-



2013. szept. 29. 16:26
1 2
 11/16 moonlightsentinel ***** válasza:
35%

Én meleg vagyok, és én sem érzem úgy, hogy ez 100%-ig genetikai dolog lenne.

Az egyik ellenpélda az, hogy faterom büntetés-végrehajtásban dolgozik, és ő mondta, hogy nagyon sokan vannak ott, akik "időszakosan" homoszexuálisak lesznek. Pedig egyébként soha nem voltak férfival, és kinn eszükbe sem jutott volna. Szóval van környezeti hatás.

A másik, hogy ismerek jópár meleg srácot, és megfigyeltem, hogy mindegyikőjüknek elég domináns anyja van. Nem tudom, hogy ennek mi köze hozzá, de tényleg kivételt csak egyetlen egyet tudok, ő pedig teljesen árva, szóval megint csak speciális eset... de tényleg rajta kívül ez mindenkire igaz, és nekem ez már kicsit sok "véletlen" :)

Na mindegy szal én sem gondolom úgy, hogy ez tisztán genetikai hatás lenne.


Bár őszintén szólva, nem is értem, ez miért olyan fontos, hogy genetikai, vagy környezeti. Tökmindegy, attól még ugyanúgy meleg valaki.

2013. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
a börtönben előforduló homodzexuális aktus, tényleg környezeti hatás, de nem tekinthető homoszexuális vonzalomnak, mert nem szerelemből történik, hanem kényszerítő körülmények hatására. amint a kikerülnek a börtönből, visszatérnek eredeti szexuális irányultságukhoz.
2013. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ftf1983 ***** válasza:
100%

11-es nekem nem domináns az Édesanyám és mégis meleg vagyok, sőt jó pár meleg ismerősömnek nem domináns az Édesanyja, inkább az apjuk egy zsarnok...

A szexuális orientációt nem lehet befolyásolni, én se tudom, hogy miért a fiúk érdekelnek, de azt tudom, hogy már 6 évesen a többi fiút néztem...

2013. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont, az előzőek meg agyatlanságok, már bocsánat ...
2013. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%

1.Mindenkiben van egy bizonyos korban, egy bizonyos %-ban homosexuális hajlam.

2.Azonois nemű közösségek ezt előhozhatják és felerősíthetik, mint pl. Katonaság, kolostorok, katolikus papok, kollégiumok,.....

3.Ha az identitás még nem elég erős, a családban nem kapott valaki stabil és egészséges példaképet, akkor félrevezethető,...

4. Nem a homosexualitásról kell beszélni, és azt "gyógyítani", hanem a

múltról beszélni, azt feldolgozni!

2014. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

az identitást és az orientációt ne keverjük, mert nagyon nem egy dologról beszélünk!


az viszont tényleg kérdés h létezik-e 100%-ban heteró fiú, avagy egyáltalán milyen határtól tartunk vkit már melegnek, mert az akkor milyen jelenség és milyen orientáció, ha edzések után a fiúk "elvannak" egymással a tusolóban, de aztán amint kilépnek, mindegyiknek ott a bnője, és más körülmények között eszükbe se jutna fiúval ismerkedni. Érzelmek nélküli, "csupán" szexuális kalandban nagyon sok heteró fiú benne van, de ez nem jelenti azt, hogy meleg lenne.

2014. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!