Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan férfiakat,...

Ismertek olyan férfiakat, akik szeretik, igénylik, hogy szeressék őket?

Figyelt kérdés

Már a sokadik olyan férfival hoz össze a sors, aki egyszerűen nem bírja elviselni a szeretet/figyelmet. A legutóbbi még friss élmény, ezért megint ezen töröm a fejem. Nem bírom felfogni, hogy az ilyen embereket miért idegesíti, ha érdeklődnek felőlük, esetleg elhívom valahova, hogy legyen egy jó esténk, de nem. A viszonzást, mint fogalmat persze hírből sem ismeri. Zavar, hogy megint pofáraestem, pedig nincs elviselhetetlen jellemem.


Csak nyugtassatok meg, hogy léteznek olyanok, akik szeretik, ha törődnek velük és nem nyűgként élik meg a kedvességet. (Nem ismerkedni akarok, senki ne értse félre)



2013. szept. 14. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak akkor, hogy vannak ilyen pasik! Én is ismerek egyet, pont azokat igényli, amiket leírtál. Sajnos nem ismerem (még) elég közelről, de ezeket már tudom róla. :-)

Lehet, hogy valamiért ezeket vonzod be, nem lehet tudni, de keress tovább, van esélyed! :-)

2013. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően minden normális férfi ilyen. Nem is értem a kérdésed...

24F

2013. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak :) most is jól esne egy szoros ölelés :/
2013. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy hárman már ismertek ilyet. :) Ez azt jelenti, hogy nem nem léteznek, csak engem nem kedvelnek.
2013. szept. 14. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedvelnének ha rád találhatnának, vagy ha te rájuk :) kitartás.
2013. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon melléfogtál. És ezek a palik a kapcsolat elején még normálisak voltak? Vagy úgy érted, hogy már a megismerkedéskor gáz? Mert akkor azért könnyebb, továbbállsz, és kész. Azért azt csak meg lehet érezni, hogy egy pasi hideg, mogorva esetleg, vagy kedves, normális.
2013. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A legutóbbival a kapcsolatig sem jutottunk el, hanem ilyen macska-egér játék volt. (én próbáltam elkapnii, ő meg menekült.) Nem, egyáltalán nem mogorva, kifejezetten jó a közelében lenni, szeret viccelődni. Csak közben megfogja a kezemet, elmegyünk táncolni, közeledik hozzám, ha meg én "húznám" közelebb, akkor visszakozik. Gondolom tudja, hogy tetszik nekem és szeret így játszadozni velem. De nem is utasít vissza egyenesen.
2013. szept. 14. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Bár csak mellettem lenne most egy hozzád hasonló hölgy.

Mindenki vágyik a másikra,szeretetre.Van aki kevésbé,van aki leplezi de a lényeg ugyanaz,a szeretet örök.

2013. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom -mint sok nőnek- a "macsó" tipusú férfi akedvenced.Ezeket csodálhatod,de vizonzást,szeretetet ne várj tőlük.Ők sem igénylik csak a sexet,mossál főzzél rájuk.
2013. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

amit leírsz esetet az akkor szokott lenni,ha mondjuk tetszik a lány,megdugnám,de annyira nem vonzó sem a személyisége,sem a külseje,hogy időt és energiát feccöljek az egészbe.

pont ezért ezzel a típussal nem mászkálok el táncolni,meg ilyen helyekre,mert becsapni sincs kedvem és az időmbe sem fér bele az udvarlásos strapa.

1-2 dugásért meg nem éri meg az egész macera.

és de.

nagyon is szeretem ha a nő is közeledik,kezdeményez,de aki nem igazán tetszik,csak a fent vázolt dologra tartanék rá igényt,nekik a közeledése annyira nem vonz.


szóval az embereid szerintem gyorsan meg akarnak kapni téged,eltölteni pár kellemes órát és amikor szembesülnek vele,hogy te igényt tartanál némi násztáncra is a dolog előtt,akkor mérlegelnek és pattannak.

mondjuk ha már elment veled táncolni az ember,akkor nem tudom minek játszotta ott a pitsáját.

eltáncikált volna veled egy kicsit,ő is jól érzi magát,isztok valamit,aztán levetkőztök meztelenre otthon és megvárjátok hátha történik valami.

2013. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!