Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pasik szeretik ha a lány...

A pasik szeretik ha a lány feketébe öltözik vagy jobban bejön nekik ha szines ruhákban parádéznak?

Figyelt kérdés
Én imádom a fekete cuccokat és többnyire azokat is hordom,de úgy hallottam,hogy a pasik többségének az annyira nem jön be...
2011. ápr. 18. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

nekem ez évszak függő

nyáron és tavasszal szeretem ha azért van rajta más szín is (de lehet rajta fekete , csak ne teljesen) , a többiben meg az se baj ha full feketében van

2011. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez pasiknál ugyanúgy változó, mint a nőknél.


Te milyen pasinak szeretnél inkább tetszeni? Akinek olyan az ízlése mint neked, vagy aki a tiritarka ruhájú csajokra bukik?


Node, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem sok pasinak bejön a fekete ruci.


De tényleg ha 100ból 1nek jön be a fekete... akkor is valószínűbb, hogy az az egy illik hozzád, mint a másik 99ből az akinek csak színes ruhádban jössz be, fejetében rád sem néz. :)

2011. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez attól függ h ki veszi fel:D
2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
hát a fekete karcsúsít, de azért ne légy olyan mint egy apáca! s azért valami szinest vegyél fel mellé pl:kendo,sál
2011. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Én utálom a színes ruhákban mászkáló csajokat... A fekete az metáááááááááááááál, szóval zsír...
2011. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
járj olyan cuccokban ami neked tetszik, nehogy már azért változtass mert egy-két pasi válaszolónak nem tetszik. véleményem szerint azért most így a melegebb időkben ne csak feketét hordj egyrészt mert meleg, másrészt meg jobban mutathat ha nem csak feketében vagy hanem szín is van rajtad.
2011. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én csak feketét hordok, és nem ezen fog múlni, hogy meleged lesz-e...
2011. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a pasik nem ez alapján ítélnek meg, én szinte csak feketében járok (rockot és metált hallgatok), és a pasiknak semmi bajuk nincs vele.Szóval hordd nyugodtan, ha így érzed jól magad:)
2011. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Savanyúcukor lenni jó ember. :D
2011. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
60%-os is lenni jó ember:DDBár, ha jobban belegondolok, aki metált hallgat, az csak jó arc lehet:)
2011. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!