Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-30 éves srácok! Konzervatív...

20-30 éves srácok! Konzervatívnak találjátok azt a lányt, akinek nincs kinn a melle/feneke a ruhából? Számotokra melyik tetszik jobban? Ha ízlésesen öltözködik vagy ha kivágott, túl sokat mutató ruhákban jár?

Figyelt kérdés
Légy szíves, ezúttal kizárólag srácok válaszoljanak!
2011. okt. 2. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülye vagy?

Ez a kérdés olyan:

"Az anorexiás beteg csontkollekciók tetszenek, vagy a szép formásan teltebb nők?"

Pont ilyen a te kérdésed is.

Vedd már észre magad.

2011. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyértelműen a visszafogottan öltözködő lányok tetszenek. az a ruha le fog kerülni amikor le kell kerülnie, úgyis tudom mi van alatta...

bár nyilván egy "raj csávóhoz" a kivágott ruhás csajszi dukál...

2011. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Ha ízlésesen öltözködik vagy ha kivágott, túl sokat mutató ruhákban jár?" A kivágott túl sokat mutató ruhák is lehetnek ízlésesek. Mellesleg én az aranyközéputat választom... 22F
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló átlátott a lényegen, én is így gondolom. Kicsit kihallatszik a kérdésedből, mit akarsz hallani, mert milyen is vagy.
2011. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt tettem föl a kérdést, félreértés ne essék. Egy általános véleményt szerettem volna olvasni, de látom, egyeseknek nehezükre esik normálisan válaszolni. Végül is engem nem érdekel túlságosan, de lehet, hogy másokat viszont érdekel, csak nem merik megkérdezni. Ez van.
2011. okt. 3. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűh, tényleg hülye vagy:D
2011. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
visszafogott.normális férfi nem szereti a kur.vákat.
2012. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!