Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy lány...

Miért van az, hogy lány létemre jobban érzem magam fiúsabb ruhákban? Fiúk, lehet, hogy nektek ez annyira nem jön be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

(farmer, sima egyszínű felső, szeretem a feketét, a sportruházatot, vannak ingeim, amik női ruhadarabok, de egészen férfi ing szabásúak... Szeretem ezeket. Szoknyában nagyon ritkán érzem jól magam, önbizalmat adnak a férfias ruhadarabok)Miért lehet ez? Más is van így?

(Félek, hogy a fiúk szemében ez nem jó pont.)


2011. okt. 24. 19:50
 1/9 Kati88 válasza:
Szia! Én lány vagyok, de megértelek teljesen, mert sokkal kényelmesebbek ezek a fiúsabb öltözékek, mint egy szoknya. Ha elveszel egy magassarkút, lehet, hogy nem érzed magad olyan biztonságban, mint egy tornacipőben. És ez akkora igazságtalanság! Én meg azt nem értem, hogy a női térningalsókon miért nincsen zseb...
2011. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kati88 válasza:
ja és egéybként szerintem ez nem baj! ez vagy te és kész! vállald fel! ez a te stílusod, azok az ingek...van egy barátnőm, akinek rövid haja van és nagyon fiúsan öltözködik, sőt sosem sminkeli magát. És bejön a fiúknak!:)
2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ugyan ez velem is. nem ciki!
2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LadyLee ***** válasza:
53%

Kb. 20-21 éves koromig nem voltam hajlandó szoknyát felvenni. Mondjuk nőiesen öltözködtem, de a szoknya/ruha tabu volt.


Szerintem öltözködés terén minden normális, amiben jól érzed magad - talán a durva extremitásokat leszámítva.


Szerintem ne kattogj ezen, még az is lehet, hogy megváltozik (én manapság inkább a szoknyát preferálom), de ha nem, akkor sincs semmi, azt vedd fel, amiben jól érzed magad.

2011. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy kényelmesebb - mert a szoknya is nagyon kényelmes -, hanem jobban, lazábban érzem magam ezekben. Tényleg így is be lehet jönni a fiúknak? Köszi.
2011. okt. 24. 20:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor meg az aggaszt, hogy úúú, úgy nézek ki, mint egy fiú - ezért sem hordom már azokat az ingeket.
2011. okt. 24. 20:10
 7/9 LadyLee ***** válasza:
100%
Szerintem így is simán bejöhetsz egy normális pasinak, de ha el akarod kerülni, hogy túl fiúsnak tartsanak, akkor esetleg hosszú hajjal, igényes sminkkel ellensúlyozd a fiúsabb ruhákat.
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiúnak pont ez jön be!
2011. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, és én fiú vagyok, de úgy látom fiú szemszögből még nincs itt válasz Xdd


Én nekem pont ez a stílus jön be a lányoknál, akiknek meg nem tetszik azokat szard le ^^ eZ A TE STÍLUSOD ÉS KÉSZ!

2014. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!