Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy személy akivel 4x is álmodtam (nem egymás után)

És,az első álmom az maga az volt hogy megismerkedünk,beszélgetünk,stb. Ez az álom be is teljesült,ugyanis ezt még az egész elején álmodtam.

A második álom az volt röviden hogy váratlanul eljött hozzám,sokat voltunk együtt,beszélgettünk stb.

Még a rokonaimmal,anyukámmal is találkozott.

A harmadikra már nem emlékszem annyira de az is valamilyen találkozás volt.

A negyedik pedig az,hogy az álmomban kézen fogva sétálunk az utcán.


Tehát,az érdekel,hogy ha az első álmom valóra vált vele kapcsolatban,akkor a többi is valóra válhat?

Mert,a kapcsolatba kerülésünk,a megismerkedésünket akkor álmodtam meg,amikor még nem történt meg.

(Még a többi se történt meg)


A másik kérdésem:Ezek az álmok (bár az első még konkrétan nem utalt erre,de ha megnézem,nekem úgy tűnik hogy ezek az álmok fokozatosan épülnek fel) jelenthetik azt hogy ezek meg fognak történni?

Hogy eljön hozzám,összejövök majd vele,meg ilyesmik?



#valóság #álom #valóra válás
2013. aug. 14. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Mert mikor az első álmom volt,nem gondoltam volna,hogy valóra válik,mert hát álmodhattam volna csak úgy,de mégis valóra vált.


Szóval,nem az a lényeg igazán,hogy az álmok valóra válnak-e,hanem hogy ugyanaz a személy van bennük,és az egyik már valóra vált.

Emiatt érdekel.

2013. aug. 14. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom. de mi lenne, ha majd megírnád ide, hogy valóra váltak e azok is?
2013. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Majd megírom :)

Mondjuk nem tudom hogy mennyi idő után lehetséges.

Az is lehet hogy egy év,vagy kettő.Nem tudom.


Az első az kb. pár hónap múlva teljesült.


De,ezek ki tudja mennyi idő múlva.

2013. aug. 14. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt hogy valóraválik. Ha az első álmodban lévő személyt még soha sem láttad azelőtt akkor feltehetőleg nem egy szokványos álomról beszélünk. Minnél hasonlóbb volt a találkozásotok az álomban történtekhez az esélye, hogy a többi is valóra váljon ezzel egyenes arányban nő.

Ha viszont már ismerted akkor lehetett vágyaid, tudatalattid kivetülése ami az álom hatására a tudatosult benned és elkezdtél dolgozni azon, hogy álmaidat valóra váltsd.

2013. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!