Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek már volt ilyen? És ha...

Nektek már volt ilyen? És ha igen akkor mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magam. Mármint, ha én "találkoznék magammal" biztos, hogy nem lennék magamnak szimpatikus. Tudom ez furán hangzik de megpróbálom el magyarázni:

Tehát nem tudom magam kifejezni, teljesen máshogy viselkedek mint ahogyan gondolkodom és már előre látom a válaszokat, hogy: Akkor csináld úgy ahogy gondolkodsz.. hülye

De ez nem ilyen egyszerű.. Egyszerűen nem szeretem magam mert: rosszak a jegyeim, néha bunk vagyok másokkal, és elég csúnya vagyok, vannak hülye dolgaim..

És vannak barátaim meg minden csak valahogy úgy érzem, hogy nem vagyok elég "jó".

Csomószor azt érzem hülye vagyok, mert valamit nem értek a mit a többiek igen, vagy nem ugyanaz a zene tetszik, vagy könyv, vagy nem nevetek a poénjaikon...

úgy érzem, hogy náha undoritóan viselkedem... Volt egy időszakom amikor durván vagdostam agam meg a hajamat tépkedtem meg stb.. Ha volt ilyenetek hogy kezeltétek? Mit csináltatok?mEl mondtátok valakinek?


2013. okt. 1. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez mentális egészség témakör. Depi, kisebbségi-komplexus . Nem tudok mit mondani,bocsi.

Valahogy próbálj megbékélni magaddal,és ne törd olyanon a fejed,hogy te rosszabb vagy mint a másik,vagy hülyébb vagy abban amit mások tudnak te pedig nem.

Biztos van valami amiben tuti jó vagy,szóval arra erősíts;)

2013. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, nem kellene így élned
2013. okt. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!