Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatok már részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már részegen olyasmit, amit józanon nem akartatok volna? Ha igen, túl tudtatok lépni rajta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
kivel fekűdtél le? Megcsalás?
2013. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor megint berúgtam és probléma ismét megoldva. Jack, Jim és Johnnie mindig segít!
2013. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én igen és túl tudtam lépni rajta :)

mondjuk kellett egy kis idő de végül sikerült.

2013. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert részegen se romlik annyira az ítélőképességem, hogy ilyen dolgokat tegyek. Legalábbis addig a szintig, amíg képes vagyok tenni bármit is :D


Sokszor jártam el a barátnőm nélkül inni-bulizni, sok szép lány is volt ott, és volt pár eset, amikor igencsak felöntöttem a garatra, de táncon kívül más nem volt.

(Szerintem mással táncolni nem bűn, amíg nem túl erotikus.)

2013. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy-két ilyen dolog, ami azóta is a fejemben van.. Hibák és hibák, semmi más. :(
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem is egyszer.. Túl lehet rajta lépni, csak nem valami jó, amikor önmagadban nem tudsz eléggé megbízni.
2013. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam már néhány hülyeséget. Azokkal nem is volt gond, amik nem nyilvánosan történtek. De azok, amik mások szeme láttára, na azok bennem vannak még hosszú idő után. Sok idő kell, hogy túltegyem magam rajta. Nem csaltam meg senkit, csak nem illendő dolgokat csináltam, ennyi.
2013. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor, sajno.... Például smároltam egy ronda, dagadt csajjal részegen, az meg perverz, vidám mosolygósk épet vágott, még most is emlékszem rá, szerintem azóta sem közelített felé egy fiú sem...
2013. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerencsére nem.
2013. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ugyanaz a story,mint a 7esnek. nem megcsalás,viszont mások szeme láttára csináltam néhány dolgot,amit nem kellett volna..
2013. szept. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!