Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti bírjátok ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti bírjátok ha egy lány kezdeményez? Ha igen mit reagálnátok rá? Lányok tapasztalat? Ti miket csináltatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Bírni bírom, de szerintem akkor is egy fiúnak kell kezdeményezni, max abban az esetben nem ha nem ad a lány konkrét jeleket a fiú felé.:D

17f

2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rájöttem, nem érdemes kezdeményezni, elhívtam randizni, nemet mondott. Mondjuk alapból nem csinálnám, de elkeseredett voltam, mert fűzte az agyamat. És még ő van megbántva, hogy most biztosan megsértődöm majd :/
2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék ilyennek,adna egy kis magabiztosságot,és ha nekem is tettszene,biztos randiznék vele.
2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bírom.

Ha tetszik örülök neki.

17/F

2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szeretem. Ez nálam egy jópont :)
2013. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol teljesen függetlenül, hogy bejön a lany vagy sem, nagyon belevalonak es pozitivnak tartom, ha egy lany kezdemenyez.


Amikor a lany nem jött be, akkor is elmondtam neki, hogy nagyon imponalt, amit csinal es probaltam valami mas dologra fogni.

2013. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:
100%
Úgy vagyok vele köbö mint klavier , az a nő amelyik kezdeményez amelyik odajön még ha nem is be akkor is becsülendő hogy egy nő erre hajlandó volt képes volt erre.
2013. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ASOT, Kavalier, miért nem ilyen minden fiú, mint ti? :)
2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

EGYENJOGÚSÁG VAN!

Ezt akartátok - akkor most éljetek is vele!

2013. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a lány, akkor örülnék neki, persze! :)
2013. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!