Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ember rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember rajtam kívül, aki a falra mászik a "pasim" vagy a "csajom" kifejezésektől?

Figyelt kérdés
Miért zavar? Mert rettenetesen degradáló fogalmak az EMBERI kapcsolatokra nézve. A kocsim, a kutyám, a láncom, és a pasim vagy a csajom… ez csak nem cseng ennyire össze? Mint, ha egy egyszer használatos, eldobható tárgyról lenne szó, amit, ha megun az ember, az első kisebb összezördülés alkalmával, mint egy csikket eldob magától, sz*rva arra, hogy egy érző lényről van szó. Nekem a pasim vagy a csajom ez ezt sugallja, ellenben a BARÁTnőmmel vagy a BARÁTommal. Lehet túl idealista vagyok, de a világ korcsosulása szerintem ebben is megmutatkozik…

2013. szept. 13. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
nagyobb bajod soha ne legyen
2013. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
mesélj a régi jó világról, taníts minket mester! :D
2013. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Neked maga a szo nem tetszik, birtokos szemelyjel mindket dormaban van: a pasim szoban es a baratomban is.


Te mar hozzaraktal egy toldalekot is: baratom(mal)


A pasi meg a csaj egyebkent ha jol tudom a lovari (roma) nyelvbol atvett jovevenyszo.


En se vagyok oda erte egyebkent. De ha nem vinnyogo magas C-n mondjak megturom valamennyire.

2013. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor uti meg a fulem ha 10-13 evesek hasznaljak.
2013. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

A csajom, pasim fogalom szerintem is olyan, mintha egy eszközömről, tulajdonomról lenne szó. A barátnőm, barátom tiszteletet sugall, tehát hogy a másikat szereted is, fontos neked, nem csak az igényeid kielégítésére van.

Persze a tizenévesek, akiknek még gyerekszobájuk sem volt, ezen jót nevetnek, de ők éretlenek még. falra nem mászok tőle és nem is zavar, tudomásul veszem, hogy vannak éretlenebb, butább, ostobább és pocsék értékrenddel rendelkező emberek is.

2013. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én egyetértek :)


Középszerű, együgyű kifejezések, amik számomra is azt sugallják, hogy az adott ember már csak amolyan 'amikor megunom eldobom' módjára HASZNÁLJA a partnerét. 22l

2013. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem használom ezeket, a többi embert meg leszarom.
2013. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Engem is zavar, és én értelek téged. A világ sosem volt persze tökéletes, de volt olyan időszak, amikor az emberek felelősség érzete a másik iránt jóval erősebb volt, és voltak 50-60 évig tartó házasságok. De mit várunk? A média, azt sugallja, hogy csak te vagy, mindent megkaphatsz, cserébe nem tartozol semmivel. Minden felszínessé vált, az értékek elkoptak, a puszta, alantas matériát piedesztára emelték, a kifejezéstelen forma és a test kultuszát éljük, de persze ez nem sokáig maradhat így. Ajánlom neked Hamvas Béla "A vízöntő" című művét.
2013. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Jelen!

De a "párom" is baromi idegesítő!

2013. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Akik egyetértetek a félelmetesen buta kérdezővel, ti pártolnátok a házasság előtti szex tilalmát? A régi jó világban 5-6 éves korától dolgozott a gyerek, mezőn vagy inasként. A cselédeket mint ti (akik nem vagytok nemesek és gazdagok) gyerekként szexuálisan bántalmazták. Az asszonyt otthon verték. Egy ágyban aludt az egész család. Egyetlen tányérból ettek (az egy tányérból esznek mondóka is ezt rögzíti, ez etnográfiai tény). De nem volt "pasim", egy szép világ volt!
2013. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!