Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mindig siránkozik, hogy...

Aki mindig siránkozik, hogy "csóró vagyok" az lehetz bármilyen gazdag, az sem lenne elég?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom szereti sajnáltatni magát. Mindig mondja, hogy szegények(közben 2 kocsijuk van, társasáház, ez igaz, de az is modern, új építésű, jó környéken) de mindig mondja, hogy nekik csak egy 5 éves Opel Corsájuk van, meg egy régi terepjáró.

És más bezzeg 3 évente vesz egy új BMWt.

És hogy nekik nincs pénzük egy csomó dolgora, nyaralni 1 hetet mentek el a Balatonra, más(egyik ismerőse) meg 1 hetet Balaton, 1 hét Spanyolország, 1 hét Horvátország.

És hogy dugig vannak lóvéval.


És szereti ezt hangsúlyozni, hogy nem gazdagok. És lát valakit, akinek Iphoneja van, meg valami drága autója, háza, az biztos maffia, meg törvénytelen gengszter.

A politikusok is lopnak, meg minden.


Ilyen a felfogása a gyereknek.

Kérdem: Ha ennek a barátomnak egy 20 millás BMWje lenne, háza medencével, drága környéken, drága telefonja, cuccai, az se lenne neki elég?

Szóval ha az embernek olyan a felfogása, hogy "úúú, nekem csak 1 Opelom van, ami használt, és 10 éves, másnak meg 20 milliós kocsija, mekkora igazságtalanság!") akkor az ilyen embernek bármennyi pénze, bármilyen kocsija, háza is lenne, akkor is tudná mondani, hogy neki nem elég jó?



2013. szept. 9. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ha valakinek minél több van annál több kéne. És ezek a legirigyebb emberek. Szeretnek siránkozni, hogy nincs pénzük. Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, kivételek vannak.
2013. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen



te is nagyon unatkozhatsz :D

2013. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!